Jump to content

kako staviti natpis na kociona kljesta?


Recommended Posts

dakle, kojom tehnikom stavljam natpis na kljesta?

 

htio bi dobiti ovo:

 

bremssattelbrembohapors.jpg

 

sada su crvena bez natpisa. na zadnjim kljestima imam porsche natpis a prednja su bez pa ono...

 

svaki savjet dobrodosao :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kaj si kupio ipak od karla kocnice?

 

na kraju ipak uzeo :D

 

malo cu srediti a4... spustiti 4cm, zatamniti, pors kocnice, damba radi unutra kozu po nekim mojim prohtjevima...iza ide 3.0tdi auspuh, s line branik, naprijed s4 maska...i jos par estetskih sitnica...koliko god mi je taj a4 za penzionere sada mi je sve vise i vise dobar

Link to comment
Share on other sites

na kraju ipak uzeo :D

 

malo cu srediti a4... spustiti 4cm, zatamniti, pors kocnice, damba radi unutra kozu po nekim mojim prohtjevima...iza ide 3.0tdi auspuh, s line branik, naprijed s4 maska...i jos par estetskih sitnica...koliko god mi je taj a4 za penzionere sada mi je sve vise i vise dobar

 

bijela naljepnica, ne treba nikakav bezbojni... Drži godinama, provjereno...

Link to comment
Share on other sites

Ja isto imam naljepnice

 

Inače porš kočnice su lakirane u crveno , pa je preko šablone pofarban natpis i onda sve u bezbojni.

 

Nabolje bi bilo staviti čeljusti u mat bazu , onda šablona za natpis i sve u bezbojni

 

Najlakše je zakeljiti natpis , sad imam tako i drži bez problema

Link to comment
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje. Znaci generalno bi uredio klješta, znaci gdje dati pjeskariti, gdje dati reparirati, plastificirati ili klasicno "bojati"? Treba naljepnica na neku posebnu foliju printati? I tak neke sitnice me zanimaju, pa ako ima tko od vas da je to sve radio, ja bi volio znati gdje, kako i koliko love? :)

Radi se o cetveroklipnima sa boxtera. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...