Jump to content

F1 VN Kanade 2011


msporis

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Pa kaj je ovaj Sumijev bolid tak spor?!

 

Ocigledno je sporiji...

 

Samo da na postolju zavrsi...:cool:

 

Bas me zanima koliko dugo ce odolijevati napade. Bojim se da ako jedan prodje da ce i drugi...

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

katastrofa, ja fakat ne kužim ove spike s odgodom utrke zbog kiše, pa nisu auti od šečera već od karbona (osim moža HRT-a) :D

 

ali da je Schumi pokazao kak se vozi to definitivno

 

a Jergović ga trabunja da to nije normalno, a uvod sa Sopekicom nisu popravile niti njezine sise

Link to comment
Share on other sites

Ma spor je užas jebote...aj nek izdrži i bude 3. i super, još tri kruga

 

Ma nemoj me jebat! Jebem ti mater sporu, kak može bit takva razlika jebote, strašno!

Edited by BABA
Link to comment
Share on other sites

Tata Schumacher pokazao ljudima kak se vozi po kiši... Ono dvostruko pretjecanje, koji LOL, prošao pored njih kao da ne postoje :D

 

 

A ovo poslije, jebga, osušila se staza a DRS radi svoje... I prespori Merc. Imo sam dojam da Button može radit krugove oko njega....

Link to comment
Share on other sites

kako je frajer opao :D ja nisam vidio kak se spotaknuo nego samo kad je letio, pa sam pomislio da se bacio po onaj dio, pa kad se frend nakon par minuta smijeha(prvo njemu onda meni) smirio,objasnio mi da se ovaj spotaknuo :D

 

inace misljenja sam da je button kriv kod sudara s alonsom, al nebi htio da ga kazne jel je zasluzio pobijedu i uz ferrarie mi je on postao nekako najdrazi vozac.

 

hamilton samo nastavlja svoj odlican niz i dokazuje da cisti talent nije dovoljan za vrhunskog vozaca

 

massa opet fail :doh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...