Jump to content

Centar za njegu vozila Auto partes&Svig


Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ne kužim kaj ste napali dečka.... Rekao je da nije zadovoljan i stavio slike.... Koje mrtvo prepucavanje....

 

:thumbsup:

 

Pa svako me se može dogoditi greška. Nemože se rec da je svaki auto isto opran i da je svaki 100%. Pogotovo ako se auto pere na brzinu i sa žurbom.

Link to comment
Share on other sites

Jučer ostavio auto na kemijskom i pokupio jutros.

 

Auto nikad nije u ovih 9 godina kemijski opran.

Iznutra je brisan je i usisavan, i pažen koliko se može.

Ipak, nije baš tako sjajno izgledao (kako bih ja to želio) pa smo ga dali malo srediti iznutra.

Slike prije nemam, a ovo su današnje. Sranje je jer je vrijeme ružno pa se kod vozačevih nogu već malo zaprljao.

Supruga je zadovoljna.

 

280720111276.jpg

 

280720111277.jpg

 

280720111280.jpg

 

280720111282.jpg

 

280720111283.jpg

 

280720111281.jpg

 

280720111279.jpg

Link to comment
Share on other sites

vidim ti si i dalje uvjeren da si oprao auto kako treba kada neces nista napisati...

 

Bio auto opran kak treba ili ne dođi oprati ćemo ga još jedanput (gratis naravno)

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha pa za 80 kn odi u VG u bilo koju auto praonu pa ces vidjet sta ce ti napraviti od auta, a ovo su besmislene gluposti sta si ti slikao i stavio na forum, ili si neka picajzla koja gleda sve sitnice i place se za sve... To sto je malo pokapala voda po sajbi BIG DEAL , jedna musica na retrovizoru ? Nije da se svadam , ali su ovo bezveze rasprave i pljuvanje covijeka radi 3 sitnice... DAj mi samo reci jednu autopraonu gdje ce ti auto izaci ko iz tvornice za 80 kn.... neznam zasto dizati frku radi par stvari...

Link to comment
Share on other sites

ciscenje papucica i otvora ventilacije pod normalno prabje iznutra i izvana ja jos nisam vidio u ka zupaniji :)

 

u krapinsko-zagorskoj jedna jedina za koju znam i t :D:D:D:D

o zato jer se dečko i sam bavi preprodajom auta i svi njegovi auti nako njega izgledaju ko novi pa onda već po navici valjda tak radi i svojim mušterijama....a ove sve ostale praone su voda.......koriste se svakavi preparati upitne kvalitete itd itd...a pranje košta isto 80-100kn......

 

a svig vidim za tih 80kn ipak koristi faking meguiars i sad ga netreba odmah uyebavat zbog toga...jbg tko radi taj i griješi......

 

da se razumijemo meni je sasvim ok da si ti izrazio svoje nezadovoljstvo al netreba sad od pranja za 80kn raditi nauke......

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u tome tko radi taj i griješi, nego je po meni neoprostivo ponašat se tako.

 

Neznam ni jednog ni drugog, al ako sjedneš u auto i zamazano je, onda netko nije dobro obavio svoj POSAO.

 

Jer iskreno, da košta 50kn PRANJE AUTA, ja osobno zahtjevam pranje, da košta 200kn ista stvar...

 

Nije bitna cijena, već je bitan napravljeni posao, bar meni.

 

Iako, neperem auto u praonama baš iz tog nekog razloga, jer kad perem sam, prođem sve šta mogu...

 

Tako da, još jednom ponavljam, briga me za cijenu, ako je posao napravljen dobro, super, ako nije, da je ĐABE šteta vremena.

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u tome tko radi taj i griješi, nego je po meni neoprostivo ponašat se tako.

 

Neznam ni jednog ni drugog, al ako sjedneš u auto i zamazano je, onda netko nije dobro obavio svoj POSAO.

 

Jer iskreno, da košta 50kn PRANJE AUTA, ja osobno zahtjevam pranje, da košta 200kn ista stvar...

 

Nije bitna cijena, već je bitan napravljeni posao, bar meni.

 

Iako, neperem auto u praonama baš iz tog nekog razloga, jer kad perem sam, prođem sve šta mogu...

 

Tako da, još jednom ponavljam, briga me za cijenu, ako je posao napravljen dobro, super, ako nije, da je ĐABE šteta vremena.

 

evo tocno tak ja razmisljam... nebi mi bio problem dati i 20 kn više i ostati pol sata duze da ga pere sam da se napravi to kako se spada. covijek je stavio cijenu 80 kn i ako je on sam prao prozore izvana iznutra i cistio papucice i neznam kaj ne onda ocekujes da se to i napravi kako treba. nisam ja to mu naredio da radi naknadno, vec to spada kod njega pod vanjsko i unutarnje pranje. jbg da nisam bio u takvoj situaciji sa svime ostao bi sa njim razgovarati a ovak je malo glupo ispalo. sorry malo sam i ja pogrijesio kaj sam te mozda malo predirektno napao jer ja nisam zadovoljan. znam kako se moze očistitit auto kada ga sam perem pa to očekujem da i druge napravi kada mu se plati. dopeljati cu ti jednom auto na pranje kada cu biti u blizini i ako se dobro napravi ostaviti cu ti ga i na poliranje i kemijsko ako ces htjeti!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ajd molim Vas dosadni ste.

 

kod Saše si uvijek dobrodošao i čovjek je uvijek raspoložen za malo priče i razgovora, savjet i slično.

 

to sam doživio - nigdje drugdje. Klasično pranje je uvijek natprosječno, a sad sa ovim novim proizvodima i definitivno u prednosti nad svim ostalim ručnim praonama, Meguairs spada u sam vrh auto kozmetike.

 

uvijek se može naći propust, ali treba generalno pogledati kako je obavljen posao.

Evo ja sam bio prošli tjedan, i kad sam skrenuo iz praone oprao me pljusak :D

 

i ne kužim na koju foru mi je auto relativno čist, pošto sam bio i na putu po kiši, i kiša ga pere zadnja 2 dana, i još se sjaji :D il je šampon takav ili mu kišnica paše :D

Link to comment
Share on other sites

Gle, već sam napisao, neznam ni jednog ni drugog, tu smo na forumu da RASPRAVLJAMO i dijelimo neke svoje SAVJETE/MIŠLJENJA.

 

Slike koje je čovjek stavio, mene osobno ne bi zadovoljile kod pranja auta, prvenstveno ove s papučicama i to, a mušice obično većinu skinem s auta s onim s samoposlužne praone za 5kn...

 

Svakome se dogodi jelda? Dal se stvarno dogodilo ili nije, neznam, al opet, čemu bi netko lagao za 80kuna...

Link to comment
Share on other sites

Gle, već sam napisao, neznam ni jednog ni drugog, tu smo na forumu da RASPRAVLJAMO i dijelimo neke svoje SAVJETE/MIŠLJENJA.

 

Slike koje je čovjek stavio, mene osobno ne bi zadovoljile kod pranja auta, prvenstveno ove s papučicama i to, a mušice obično većinu skinem s auta s onim s samoposlužne praone za 5kn...

 

Svakome se dogodi jelda? Dal se stvarno dogodilo ili nije, neznam, al opet, čemu bi netko lagao za 80kuna...

 

Detaljno pranje popučica radimo samo na kemijskom,kada je klasično pranje u pitanju papučice sa samo prebrišu i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...