Jump to content

Centar za njegu vozila Auto partes&Svig


Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Imaš sreće da Dado, Cobra, Marin i Hrky ne čitaju ovaj topic...:D

Baš me zanima kako bi to oni riješili... ali ostavio sam si ja malo lufta za popravak!!

Izazivam ih, neka odu oprati aute dotle da ih vidimo sta mogu...

Edited by J@nkinjo
Link to comment
Share on other sites

Upravo danas komentiram kako nisam Bmw oprao mjesec dana i velim da treba pranje kad mi Hrvoje iz Gabreka preporuči da odem do Sviga i Svig mi pošalje poruku za PS3 i Nurburgring.

Dođem i ja sutra u 11h ako može zapiši mi termin ili neki broj na koji se mogu naručiti.

Usput Nakić je po meni najbolji na PS3 od nas ekipe s ringa jer ja vozim STCC po meni najbolja simulacija

Link to comment
Share on other sites

Upravo danas komentiram kako nisam Bmw oprao mjesec dana i velim da treba pranje kad mi Hrvoje iz Gabreka preporuči da odem do Sviga i Svig mi pošalje poruku za PS3 i Nurburgring.

Dođem i ja sutra u 11h ako može zapiši mi termin ili neki broj na koji se mogu naručiti.

Usput Nakić je po meni najbolji na PS3 od nas ekipe s ringa jer ja vozim STCC po meni najbolja simulacija

 

 

Super,čekam te !!!!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Upravo danas komentiram kako nisam Bmw oprao mjesec dana i velim da treba pranje kad mi Hrvoje iz Gabreka preporuči da odem do Sviga i Svig mi pošalje poruku za PS3 i Nurburgring.

Dođem i ja sutra u 11h ako može zapiši mi termin ili neki broj na koji se mogu naručiti.

Usput Nakić je po meni najbolji na PS3 od nas ekipe s ringa jer ja vozim STCC po meni najbolja simulacija

 

I Dado jel ide Skyline??

Link to comment
Share on other sites

Bio i ja na "zimskom" pranju i kao i uvijek sve pohvale :notworthy:

 

Kaj se tiče GT-a probali frend i ja, skinuo sam rekord na nekoj stazi koju sam jedva uspio odabrati preko volana jer prvi put igram preko tog čudesa, a i prijašnje vrijeme je vjerojatno netko odvozio iz zajebancije :D

Ring sam krenuo, nakon kaj mi je Saša pomogao da uopće izađem iz menija i skužio na pol staze da nemam ja živaca za tak nešto :lol:

 

Uglavnom Jankinjo mislim da bu ti se auto sjajil ko pesja jajca :)

Link to comment
Share on other sites

Bio i ja na "zimskom" pranju i kao i uvijek sve pohvale :notworthy:

 

Kaj se tiče GT-a probali frend i ja, skinuo sam rekord na nekoj stazi koju sam jedva uspio odabrati preko volana jer prvi put igram preko tog čudesa, a i prijašnje vrijeme je vjerojatno netko odvozio iz zajebancije :D

Ring sam krenuo, nakon kaj mi je Saša pomogao da uopće izađem iz menija i skužio na pol staze da nemam ja živaca za tak nešto :lol:

 

Uglavnom Jankinjo mislim da bu ti se auto sjajil ko pesja jajca :)

 

A to si ti stavljao zimsku zaštitu?? Predobro auto izgleda!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...