Jump to content

Gubitak snage help!


Recommended Posts

Jucer se vozim bas ganjanje po magistrali kad odjednom na dodavanje gasa auto neubrzava

 

 

Na pun gas dimucka crno i zvuk je se promjenio dosta je jaci

 

Auto inace prvu i drgu trga a sad nista,kao da uopce turbina ne puni

 

Danas sam kod majstora u kanalu pregledao crijeva i vakume sve ok,skinuli klemu 10min i opet sve istoo

 

Sta bi moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

kak si provjerio crijeva? jesi probao zacepit cijeli sistem i gurat tlak unutra s kompresorom pa vidit jel drzi?

 

 

Samo sam vizualno pregledqo da nesto nije iskocilo ili se odvojilo

 

Toc koliko ti je dimio auto?

 

Prekucer sam mu mast vadio po gradu bas da vidim kako auto podnosi torturu i sve 5 a sad sranje

Link to comment
Share on other sites

To kaj ti se dešava ineće je negjde crijvo puknuto, ako bas jebeno dimi na svako dodavanje gasa!!! bar je meni tak bilo kad mi je ispalo crijevo od IC-a.

 

Al ako kazeš da si pregledo sva crijeva, onda ko zna kaj bi mogli bit....riješi to či prije nemoj se tak vozit!!

Link to comment
Share on other sites

Iste simptome imas kao sto sam imao i ja...

 

Prije nesto vise od pola godine idem po Ri obilaznici i spanao se sa nekim Volvom i taman frajer iza mene, kad

ono oblak crnog dima sam mu pustio, toliko da je ostavljalo trag po cesti parsto metara,

stanem sa strane, kad ono puklo je crijevo, auto je brujao, i nije nikuda isao...

gore od SDI-a, odfurao auto do frenda, i zvao vucnu do servisa da iskoristim HAK =)

 

zamijenio crijevo i ko' nov...

Edited by Ivan_T
Ispravio par rijeci
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj crijevo odmah na izlazu od turbine, meni je dva puta pucalo jer je dodirivalo osovini po rupama. Samo gledaj to nekak samo zakrpati za prvu ruku i onda laganini jer ti novo doda 1000kn...:doh:

A moglo bi ti bit i masno oko rupe di god da je pa bi ti to moglo pomoc u trazenju

Link to comment
Share on other sites

Bio danas u zadru vw servis,pregledali crijeva kazu sve ok pa spojili auto na dijagnostiku i izbacio je gresku prekoracenje regulacije tlaka tako nesto

 

Ponistili gresku i isti k

 

Auto se moze normalno voziti dimi samo na pun gas

 

U trecoj i cetvrtoj brzini cak pocme puniti boost kako spada tek nakon 3t/okr

 

Budem sutra lagano do zg pa u servis

Edited by Exfreerider
Link to comment
Share on other sites

a što može šuštiti pri ubrzanju, onako kao napola zviždi/šušti? isto negdje zrak pušta, ha? auto ide ok, iako mi se čini da ide malo slabije...

 

Ima li netko odgovor na ovo pitanje jer i mene zanima?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...