Jump to content

**Croatian drift challenge rd. 3 Final round 2011** - Zagreb


Brklja

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Nabrazaka da napišem, čestitke mrgudu, foleru, a i svima ostalima koji su sudjelovali!

 

Napokon složim auto da ne trokira, složim limariju (kao što se vidi :D) i onda na kraju treninga koje sam stvarno vozio odlično (doslovno niti jedan čunj nisam taknuo) mi U BOKSU propiša letva volana i iscuri svo ulje..

 

Juri gore/dolje preko pola grada, našao sam remen od 325 motora koji nema servo kako bi bar nekako vozio kvalifikacije, a da ne sjebem servo pumpu i na kraju se to ispostavila kao gotovo nemoguća misija jer je volan tvrd doslovno kao da je auto ugašen.. I jebiga, prvo sam doslovno jedva došao na start jer nemoš' skrenut, a još teže je bilo driftati al jebiga.. Jedan krug sam odvezao super, a ova ostala dva (prvi i treći) sam stresao u gume jer nisam mogao skrenut :D Imam onboard, stavit ću uploadat ;)

 

Još jednom čestitke svima, a pogotovo Mrđi na tome što je ovogidšnji Hrvatski prvak! :)

 

Htio bih se samo posebno zahvaliti Bajku, Fireu, Dimitrijeviću i svima koji se u nedjelju u 2 popodne dignu s ručka i odu na otpad tražit remen, otvarat dućan i sl. :notworthy:

Edited by Brklja
Link to comment
Share on other sites

Mrgude svaka čast, ovo je veliki dan za tebe sa osvojenim prvim mjesto u ukupnom drift poretku, za mene sa osvojenim privm mjestom u ukupnom poretku Prvenstva regije sjever u klasi 12 i veliki dan za Links Team koji je zaslužan za naše uspjehe.

 

Čestitam još jednom.

Link to comment
Share on other sites

btw: brklja, ako mozes ikako uploadat onaj clip sa te onboard camere na kojem je voznja od znaora jer slazem jedan clip, pa bi mi trebau taj clip sto prije. hvala

 

Nema frke, ali baš gledam i nema toga na ovoj kameri koja je kod mene.. Pitaj Tonćija (Tonhino) možda je to na njegovoj..

 

Btw Znaor za drugi put vozi fantastično :notworthy::notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Nema frke, ali baš gledam i nema toga na ovoj kameri koja je kod mene.. Pitaj Tonćija (Tonhino) možda je to na njegovoj..

 

Btw Znaor za drugi put vozi fantastično :notworthy::notworthy:

 

pricekat cu da se znaor probudi, zna on cija je kamera.....

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da sam vidio da mulde skoro uopće nema, samo gornji dio gdje se hvataju kape tak da vidiš i od gore cijeli ovjes moguće da štela camber kako treba bez puno muke, svejedno ne vjerujem da je išao po cesti iz Bg ... valjda zna netko tko je bio blizu ..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...