Jump to content

branik - popravljiv ili ne?


Stiv

Recommended Posts

Evo par slika branika iz mog nedavnog izletavanja.

 

310813_10150344352888770_690218769_8040985_606323910_n.jpg

 

298996_10150344352928770_690218769_8040986_1591057049_n.jpg

 

297162_10150344352978770_690218769_8040987_1012768200_n.jpg

 

 

307023_10150344353058770_690218769_8040989_2062135763_n.jpg

 

Meni generalno branik ne izgleda nepopravljiv (ipak je to plastika), ali su mi na servisu rekli da je ovo problematično - branik je pukao na dva dijela, jedan manji dio je ostao na autu, kao što se vidi na slikama

 

317140_10150344353013770_690218769_8040988_1670273693_n.jpg

 

Ovaj dio što je savinut prstom je još bio dio branika:

 

307799_10150344353128770_690218769_8040990_1097377724_n.jpg

 

 

Da li se to da popraviti, zavariti, a da taj spoj bude dovoljno dobar, ili to nikada ne moze biti kako spada i nema mi druge nego kupiti novi branik?

 

 

Also, ako netko zna neke dobre majstore koji se time bave, javite kontakte please pa da i s njima vidim...

Link to comment
Share on other sites

na koga mislish, chargeru?

 

najobicniji spremink nisu mogli napraviti kako treba, kružni obod

Dodjemo tamo 30-40km kroz guzvu i lik kaze evo ali nemam nista da isprobam jeli dobro !!!!, pa opet na bengu jos 15-20min vremena izgubi u guzvi i čim je ulio pocelo pišati po svim šavovima...

i to je radio kojih 6-7 puta, svaki put nije napustio dvorište spremnik...

btj žvakom bi ja bolje zaljepio...toliko o znanju i kvaliteti

 

 

VEP hidraulika su carevi a ovi fušeri su jad jada

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

najobicniji spremink nisu mogli napraviti kako treba, kružni obod

Dodjemo tamo 30-40km kroz guzvu i lik kaze evo ali nemam nista da isprobam jeli dobro !!!!, pa opet na bengu jos 15-20min vremena izgubi u guzvi i čim je ulio pocelo pišati po svim šavovima...

btj žvakom bi ja bolje zaljepio.

i to je radio kojih 6-7 puta, svaki put nije napustio dvorište spremnik...

 

VEP hidraulika su carevi a ovi fušeri su jad jada

 

 

Sigurno su mu to negdje drugdje napravili da ne curi.:cool: Mozda je i sam zalijepio žvakom, i dan danas se sretno vozi s tim rezervarom i nigdje ne curi.

Link to comment
Share on other sites

Nosi auto i branik pravome plasticaru i auto ce biti bolji nego iz tvornice...

 

sta je meni moj pitur sve sredio, a govorilo se da se ne moze srediti..

od plastika na motoru, frendovih plastika, i jos milijun toga....

 

samo daj nekome tko barata dobro s tim i bok

 

sretno

Link to comment
Share on other sites

da se napraviti.. Varoplast mi je složio branik koji je bio u 3 dijela i puknut na 10 mjesta

 

ali nije to kao novi branik.. kada se nasloniš na nekoga ili npr. naletiš na snijeg i slično pucat će kao kokica

+ naravno ovisi kako ti lakirer ga složi, koliko kita bude na njemu

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno neka interna..

 

neznam za ove iz varoplasta al ovi kaj rade u dvorištu gdje je VEP, nisu bog zna kakvi majstori, tj.nisu bili prije jedno godinu i pol kad im je frend odnio branik da mu skrpaju (bio je puno manje oštećen nego ovaj)

neznam dal je to ista firma al što se tiče samog VEP-a, svaka čast na usluzi i svemu(često koristim njihove usluge) ali što se tiće varenja plastike nisam zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

Sigurno su mu to negdje drugdje napravili da ne curi.:cool: Mozda je i sam zalijepio žvakom, i dan danas se sretno vozi s tim rezervarom i nigdje ne curi.

 

6 ili 7 puta sam nosio tank od DEDRE INTEGRALE da ga SKRATE za 20cm.

 

skratili su ga i curio je odma kad sam dosao. tj nije drzalo

 

 

 

 

boli me kita jel su ga varili sa pa ili pp ili kakvim vec elektrodama kad je pustao ko jebeno sito.

 

platio sam varenje 500 kuna a nije bilo dobro, + sto sam potrosio koliko benzina na rutu ivanja reka vrapce i nazad po najvecim guzvama i lik mi veli vratim ti pola novaca nije uspjelo varenje

 

 

 

 

primitivci

Link to comment
Share on other sites

6 ili 7 puta sam nosio tank od DEDRE INTEGRALE da ga SKRATE za 20cm.

 

skratili su ga i curio je odma kad sam dosao. tj nije drzalo

 

 

 

 

boli me kita jel su ga varili sa pa ili pp ili kakvim vec elektrodama kad je pustao ko jebeno sito.

 

platio sam varenje 500 kuna a nije bilo dobro, + sto sam potrosio koliko benzina na rutu ivanja reka vrapce i nazad po najvecim guzvama i lik mi veli vratim ti pola novaca nije uspjelo varenje

 

 

primitivci

 

 

Na takvu ideju mozes samo ti doci. :drink: .,,,,,, a je to.

 

Dam se kladit da su ti rekli da garantiraju da nece pustat, .....not. :rofl:

Ustvari, bas cu sutra nazvat da pitam za taj rezervar.

 

A, varili su ga sa onim materijalom koji pise na rezervoaru, tj od kojeg je napravljen, jer na SVAKOJ plastici pise od cega je.

Link to comment
Share on other sites

takve izjave možeš samo ti dati...

osobno iskustvo nije bitno nego samo ono šta mirsad kaže i njegovi prijatelji....

 

edit: sad sam se sjetio kako ga je vario..izvadio prvi komad plstike za varenje iz ladice bez gledanja i sa aparatom za rastapanje plastike od 200kn u bauhausu rastopio i rekao evo gotovo.

 

likovi su fušeri i primitivci u najgorem obliku . ZAOBILAZITI U NAJVEĆEM KRUGU

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

Bas si se iznenada sjetio?:lol:

Iz ladice velis? A rezervoar skracivan za 20cm. Neka prava,...... ladica.

A nemoze se zaobilazit kvadratno ili pravokutno nego samo u luku?

 

Samo vi obilazite. Imas majstora koliko ti srce zeli.:rofl:

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

miki - ja ne kuzim, ti kao da se na forumu transformiras u nesto drugo u odnosu na stvarni zivot

 

 

zamisli ovako, dodjes kod moje mame (koja vec 18 godina siva radnu odjecu) i trazis kombinezon sa jednom kracom nogavicom. ona kaze nema problema mogu to napravit. dodjes, PLATIS, podignes obuces a kad ono nogavica otpadne :) reklamiras jos 6 puta i ona samo krpa i nasiva i opet otpadne... i na kraju kaze - jebiga probali smo nije islo vratim ti POLA para

 

 

vratimo se na pocetak di si pitao jel ona to moze napravit..... ako kazes da mozes onda to i napravi.

 

 

 

a kratio sam ga zato jer imam kardan a ovaj mi pase na sve samo je predug za 18 cm i ne stane pod branik. na kraju sam radio novi limeni kod bartola

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...