Jump to content

Q: daljinsko paljenje


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Aj da se malo priključim, ima daljinskih paljenja i bez alarma al treba imat bar neko naknadno daljinsko uz to. Ovi što idu uz alarm, alarm se mora spajat jel dijele dosta bitnih stvari. Ne idu sva daljinska paljenja na sve aute, neka rade super neka ne. Preporuka je definitvno Advanced rst774r i sms-commander. Za starije aute mogu proć i kinezi rade bez bagova dok na novijima nemaju potrebnih svih opcija. Ako ima pitanja slobodno se javite.

Link to comment
Share on other sites

Aj da se malo priključim, ima daljinskih paljenja i bez alarma al treba imat bar neko naknadno daljinsko uz to. Ovi što idu uz alarm, alarm se mora spajat jel dijele dosta bitnih stvari. Ne idu sva daljinska paljenja na sve aute, neka rade super neka ne. Preporuka je definitvno Advanced rst774r i sms-commander. Za starije aute mogu proć i kinezi rade bez bagova dok na novijima nemaju potrebnih svih opcija. Ako ima pitanja slobodno se javite.

 

Može okvirna cijena za civica 97.... Auto nema ništa, a sva struja su podizaći i radio.... :D

Link to comment
Share on other sites

Stavljanje daljinskog paljenja na auto bez alarma je poziv lopovima da ga maznu...

 

Lac, pošto vidim da radiš paljenje za 500kn, nemam ja ništa protiv da dečkima sa foruma ugradiš sms commander tako jeftino...

 

Dalje, jel staviš i ler senzor i zaobiđeš kod ključa za 500kn? :huh:

 

Netko me pitao za BMW 330 e90 sa onom kockom od ključa i start gumbom... Evo samo za info, jel znaš upaliti taj auto i koliko bi naplatio ugradnju za njega? Evo recimo SMSCommander pali nekoliko takvih auta, a ugradnju je radio Žac.... I sumnjam da ima još puno ljudi u svijetu koji će se prihvatiti tog posla...

 

Ljudi ne shvaćaju koliko je posla ugraditi alarm/paljenje, pogotovo na novijim autima... Lako je upaliti staru 'ondu koja od struje ima samo podizače stakala... Ali novu astru, majko mila... Ne kažem da je nemoguće, ali je vrlo teško. A BMW e90?! To nisu istine što smo radili da taj auto upali na SMS...

Link to comment
Share on other sites

Ove alarme s daljenskim paljenjem koje imaju Brklja i Boky su kurac - skineš mu sve felge s auta, a ništa ne reagira...ali bitno je da ima daljinsko paljenje.

 

Tako da ako vam je bitna "sigurnost", zaboravite na njih, a ako vam je bitnije da imate daljinsko paljenje onda samo dajte.

Link to comment
Share on other sites

E da, i moći posuditi auto bilo kome i znati gdje se vozi i šta radi? Neprocjenjivo...

 

Ili moći ostaviti ključeve od novog CLS-a na pultu u disku dok čagaš i bariš trebice okolo? Isto neprocjenjivo...

 

Neke stvari se nemogu kupiti novcem, a za sve ostalo tu je mastercard...

 

Dakle, zajebite te kineze od 150kn, jer ako ih Lac prodaje za 150kn, šta misliš koliko isti koštaju u proizvodnji... SMSCommander da se proizvodi u kini i onda bi bio nešto jeftiniji. No 1000+kn vrijedi komfor, sigurnost, prestiž... Tim više jer stvar stalno ravijam, i neke ideje kupca ako su fora mogu biti ugrađene u auto..

 

A kome ćeš se ti obratiti ako ti kineski alarm za 150kn ne radi dobro? Kinezima? :lol:

 

I onda se Lac/Žac namuči da kemijom neke stvari i probleme otkloni, ili ako nema načina kaže to jednostavno mora biti tako. I sad što ti imaš polovično paljenje jer moraš stisnuti gumb, ostaviti auto upaljen, povuči ručnu, izvaditi ključ, auto i dalje radi, tri puta povuči katicu za sisu, stisnuti tri kombinacije gumba na daljinskom samo zato da bi sljedeće jutro imao paljenje sa 5 kombinacija stiskanja gumba na daljinskom? :lol:

 

Bez uvrede svima, nekome je i to zanimljivo i fora kad se auto sam upali...

 

No sa druge strane poziv ili sms poruka sa tekstom E pošalješ autu i on se upali ili ti vrati SMS i kaže glupane ostavio si auto u brzini, ili glupane kupi novi akumulator... :lol:

 

Karikiram, no kužiš poantu... Sa SMSCommanderom se razgovaraš kao sa nekom trebom... Pitaš, sve odgovara.. :lol: Sve radi... Masira jajca... :lol: Nema glavobolje.. :lol:

 

I dobijete ga na rate. :lol: Znam da ćete platiti... :lol:

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Definitivno trebam ljude za PR i marketing... Jebiga ne mogu biti i dizajner i inženjer i programer i tester i ekonomista neznam šta sve.. :lol: Radim na tracking serveru, tako da će s njime doći i neki site o tome... ;)

 

Pekx, priča se o tome, no za sad je samo na priči... Mene itekako zanima aplikacija, doduše još i bolje za android... No nije zgorega za sve...

 

Za sada preko interneta nema, no biti će uz tracking... Radim na tome.. Istina da ovo preko interneta ima puno problema oko sigurnosti, jer ti na taj način povjeravaš svoj auto serveru i dobrom hackeru... Teško da će ti netko shakerirati telefon i preuzeti auto putem SMS. No internet je druga priča. Zato ne žurim sa tim dok ne smislim dobar način sigurnosti istoga... Sama implementacija upravljanja preko interneta je drek i riješim ju za 2 popodneva. No sigurnost... Duga priča.. A šta ti je problem poslati SMS/poziv za npr paljenje? :huh:

 

Neznam oču li stići na bilu. Prije sutra nego danas...

 

doggy: Koji auto? Jel auto ima komfor modul gdje možeš na ključ dići spustiti prozore ili imaš neki stariji ili vulgaris model bez toga? Ako nema komfor, onda se on može dodati. Ima nekih jeftinjaka za parsto kuna, ali ih je tlaka polemiti na prozore... Ja sam davno napravio advanced comfort module za prozore i isto tako odustao od njega, jer sam ga ugradio u 5 auta... Modul ne postoji na tržištu, a osim dizanja suštanja prozora (stavljanja u određenu poziciju) vulgaris preko SMS, ima naprednu funkciju gdje će ti se prozori nakon otključavanja vratiti tamo gdje si ih ti ostavio prije otključavanja... Taj modul imam u lanosu vulgaris koji nema nikakvu komfor elektroniku i radi upravo to...

Na nekim autima tima citroen (meni na C2 SMS diže prozora i spušta u poziciju koju kažem sa SMS) i psa grupacije upravljanje prozora je uz SMS Commander pljuga. Za starije i vulgaris moraš dodati releje i dodatne komfor module za prozore... Dakle ovisi isključivo o autu...

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

Stara kanta iz profila, zanima me znaci privjesak za kljuceve sa gumbicima za otkljucat,zakljucat,dignut i spustit staklo i da radi neki cool bip zvuk kad otkljucava zakljucava ako je moguce. Eventualno jos da se upale pozicije na autu ko na ovim novim fensi autima da vidis doc do njega po mraku.

Link to comment
Share on other sites

advanced alarm je nekih 1000kn bez montaže... A osnovni SMSCommander dobiješ za 1100kn... Hmmm.

 

2doggy: Obrati se u c-mod ili lacu da ti onda stave najjeftiniji kineski alarm sa modulom za prozore...

 

Ma di ga ti dobis za 1000kn, kaj kenjas đi??

Link to comment
Share on other sites

I dalje je toliko, ali ne za sve, tako da ne laprdaj bezveze.

 

A šta me onda hebeš da laprdam.... Boli mene kuki koliko je za tebe. Za sve je koliko sam ja rekao...

 

Evo neki su SMSCommandera dobili za 500Kn, a on je preko 1100... :huh: I ti ga možeš dobiti za 1100, ne za 500... :huh:

 

A koliko se sjećam Dario je jednog dobio za 500.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...