Jump to content

Q: daljinsko paljenje


Recommended Posts

Cyber, ne dopusti da te razjebavaju!!!

 

Zar se ne može napraviti ISO konektor za bravu i onda je staviti na produžni kabel i razvući kabel kroz prozor u kuću?

 

I onda kada padne snijeg, dođeš do prozora, okreneš ključ i upališ jebeni auto.

 

Kad si gotov, izvadiš ključ iz brave, ištekaš ISO konektor iz auta, kablovi vise niz prozor, ali je 7500kn i dalje u pađeu!

 

Evo sheme:

 

t8i2syfgh3oq312t3wol.jpg

 

 

p.s. ako netko od Vas ovo patentira ovaj IZUM, tužit ću ga..... :rofl::rofl::rofl:

Edited by francuz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ali cekaj malo. Pa Volvo ima keyless start, sta nemoze on reci u kljuc od auta: UPALI SE! i da mu ovaj bezicno upali auto? :huh:

 

Ili ako je keyless to je zapravo Wireless, a to je zapravo WiFi. Neka instalira Access Point u auto i neka ga proba prvo pingat....

 

 

Staviš si 2 brave u auto, jednu sakriješ u kutijicu i montiraš servo uređaj na nju. Servo okidaš daljinskim upravljačem.

 

Investicija za daljinsko paljenje: 500kn :naughty:

Link to comment
Share on other sites

GSM modul nije low power potrošač... 30mA na 12V je dobar doseg po meni... Sad, neznam koliko troše drugi alarmi rađeni baš za motore no ne možeš očekivati GSM/GPRS/GPS i da ništa ne troši...

 

Frende, sa svim duznim postovanjem - tvoj je posao da (sa)znas takve stvari - to se zove Benchmarking u marketingu.

 

Ako ti želiš biti probni kunić sa motorom, jer ipak se radi o novom uređaju koji troši 5 puta manje od onoga koji bio ugrađen u prošlosti, može... No nemoj me poslije hebati za potrošen akumulator...

 

Ne hvala, vec sam se opekao na autu s takvim stvarima, a motor mi previse znaci.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha koje ideje :lol:

Ali bogme za 7500 kn, radije provučem kabel s 8. kata u podrum i palim ga na gumb :naughty:

 

Pa ti kupi volvo! :D

Ajde sta ce ti advanced, ko jos volvo krade :lol:

Za soma i pol eura iznajmis covjeka da ti svaki dan upali auto pol cuke prije nego sto ides LOL

 

Ma ne ugrađujem ja advanced niti alarm da mi ga netko ne ukrade nego SMScommander samo zbog daljinskog paljenja i da ga mogu okinuti s 8. kata u garaži i dok se ja spustim do garaže auto se fino ugrijao :D

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas kod žaca i nije mi baš zvučao da će me instalacija povoljno koštati :lol:

Imam dogovoreno s njim u slijedeći petak da raskopa auto i kaže mi cifru, ali sve se bojim da ću pasti na guzicu od cifre. Rekao mi je da je paljenje slično kao i kod mercedesa, a frendu je za mercedesa rekao 7500 kn :lol:

 

haha... :lol: Jesi mu spomenuo mene? :lol:

 

Frende, sa svim duznim postovanjem - tvoj je posao da (sa)znas takve stvari - to se zove Benchmarking u marketingu.

 

 

 

Ne hvala, vec sam se opekao na autu s takvim stvarima, a motor mi previse znaci.

 

nemaš šta eksperimentirati. Ja sam ti napisao što je mogući problem, a ti moraš znati kako voziš, koliko voziš i koliko motor stoji...

 

No iskreno, ona cijena je bila za tebe i neda mi se natezati s tobom za nikakve pare, jer bi samo poslije bilo povlačenje po forumu kao sa Hicom...

 

Za upaliti motor se uzima 5000+kn... :thumbsup:

 

BTW, benchmarking i jeste kod kupaca sinko... Šta misliš da netko nešto testira đabe? Prodaš (polu)proizvod i vidiš odziv kupaca... A vjeruj mi da je moj benchmarking jači od 99% alarma na tržištu, jer drugi bi odavno izbacili i prodali 10.000.000 komada svake generacije posebno... Ja nisam ništa htio prodavati dok ja nisam bio zadovoljan istime... Jer nisam kao bill gates da prodajem neispravne (polu)proizvode i rješavam ih na račun kupaca...

Link to comment
Share on other sites

g> ako sam dobro skužio, auto praktički ima "mobitel" sa sobom i SIM karticu i čak ako ti ga razmontiraju u bosni možeš locirati dio auta na kojem je zakačen SMSCom, ako mu riješiš vlastito napajanje, koje bi se recimo moglo aktivirati u slučaju prekida struje (nešto kao SOS rasvjeta po kinima, dvoranama...)?

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

daj rađe juri :D

Ako bubne neku nenormalnu cifru onda ide LI gore kad je već auto rastavljen :D

 

SLOŽIT ĆEMO WIRELESS :naughty:

A ništa rezerviraj mi onu antenu, ta bude sigurno hvatala do podruma :lol: :lol:

 

haha... :lol: Jesi mu spomenuo mene? :lol:

 

 

Ma nisam spomenu, vidjet ću šta će mi reći za dva tjedna kad ga raskopa :)

Link to comment
Share on other sites

g> ako sam dobro skužio, auto praktički ima "mobitel" sa sobom i SIM karticu i čak ako ti ga razmontiraju u bosni možeš locirati dio auta na kojem je zakačen SMSCom, ako mu riješiš vlastito napajanje, koje bi se recimo moglo aktivirati u slučaju prekida struje (nešto kao SOS rasvjeta po kinima, dvoranama...)?

 

Da, industrijski mobitel WISMO228 i uglavnom VIPme SIM karticu...

Backup napajanje dodajemo po zahtjevu, cca 200kn...

 

Ma nisam spomenu, vidjet ću šta će mi reći za dva tjedna kad ga raskopa :)

 

Ma trebao si mu odmah reći da si moj jaran, da mu u startu presječeš koju nulu u glavi.. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Lagani OT:

 

Da li postoje kakvi moduli koji na postojuće daljinsko dodaju nekakav zvuk (npr kao kod VW onaj bip-bip)? Također bilo bi super kad si se melodija mogla mjenjati ili tako nešto ali primarno tražim samo da se nešto čuje. Jel' prodaje netko možda to šta ja tražim, gdje uopće gledati za takvo što te kako se to stručno zove?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nije mi bas nesto taj sms comander.. katastrofa mi je sto svaka 3 mj moras obnavljat karticu u auto bonom i sto placas sms uvijek kad otkljucavas.. BABANA

 

-zato je danas u moj smart slozen ADVANCE s daljinskim paljenjem.. za koji je zasluzan ko drugi nego LAC... malo je na smartu kompliciranije zato sto smart ima daljinsku blokadu, al je lac to slozio.. stavio sam si na daljinski i paljenje grijane siceva. a na proljece cu bubnut modul da kad se neko priblizi full autu il gurne ruku tranu da se alarm pali, posto mi je smart cabrio :)

 

-inace sam imao vec advance na accentu i svaka pohvala

Link to comment
Share on other sites

nije mi bas nesto taj sms comander.. katastrofa mi je sto svaka 3 mj moras obnavljat karticu u auto bonom i sto placas sms uvijek kad otkljucavas.. BABANA

 

-zato je danas u moj smart slozen ADVANCE s daljinskim paljenjem.. za koji je zasluzan ko drugi nego LAC... malo je na smartu kompliciranije zato sto smart ima daljinsku blokadu, al je lac to slozio.. stavio sam si na daljinski i paljenje grijane siceva. a na proljece cu bubnut modul da kad se neko priblizi full autu il gurne ruku tranu da se alarm pali, posto mi je smart cabrio :)

 

-inace sam imao vec advance na accentu i svaka pohvala

Pa to malo je banana, ali nećeš ga 100 puta dnevno paliti i ne znam kakve novce trošiti. Ja sam se odlučio za sms commander jer u tarifi imam 500 poruka besplatnih, a ne potrošim mjesečno ni 50, i doma imam broj koji ne koristim koji je na pretplatu, ali je pretplata 0 kn. Tako da nemam ni zajebancije oko bonova.

Ja sam advanced imao dok još pola ljudi s foruma nije ni znalo šta je to niti da se auto može na daljinski upaliti i tlaka mi je bila nositi onaj veliki daljinski. A volvo ima još veći daljinski/ključ tako da to mi nikako ne igra :)

Edited by cyberphere
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...