Jump to content

Rabljeni dijelovi - Group buy ?!


SVEN

Recommended Posts

E sad 106 ima jedino nesjecam se jel ph1 ili ph2..

 

Reci ?

 

Volan je na krivoj strani pretpostavljam?!

Vozacev retrovizor mi onda ne pase...

 

Treba mi prekidac za grijac zadnje sajbe, plastika sta dolazi

Okolko stupa volana-gornji dio, peugeot (lav) znak na tadnjoj haubi ako je dobar...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Kao sto je pekx rekao,ventilacije pasu samo one u sredini dok lijeva i desna moraju biti za nase trziste.

 

Stop za mazdu ako ima je 250kn, znak i prekidac i plastika za peugeot 106 je 200kn

 

Za ovo mi javi kako dalje, kapara i ostalo...

Daj mi jos vidi za ventilator hladnjaka, trabaju mi 2 kom, koji su montirani ispred hladnjaka!

Link to comment
Share on other sites

Pa neznam jesam li upucen ali dok god je to ispod neke cifre ( mada je ona smijesna mislim da je 200e ) prolazi ako imas racun. TO u mom slucaju nebi bas palilo ali..

 

Jedino mi nije jasno ako zelis uvesti nesto, platiti davanja, imas racun ? Sto je tu problem ?

 

to se kvalificira kao otpad/smece a smece se ne moze uvest

 

 

mozda prođeš, ali provjeri !!!

Link to comment
Share on other sites

odlicno

vidi samo da je ispravan i da ima kodove(ako je kodiran)

Javi mi na pm di da ti platim kaparu kad ga nabavis

 

Koda nema, jer nema ni one knjizice o autu niti nista gdje bi se on nalazio taok da ces radio morat dekodirati kod nekog ili preko broja sasije kojeg bi ti mogao zapisati ako nadjem radio traziti kod u Tomicu.

 

Subaru Forster SG5 2004-2006 desni štop kao na slici ako ima i cijena.

:notworthy:

 

Trenutno nema ni jednog Forestera, samo Impreze

 

Mozda je i bolje da se dijelovi iskrcajukod nekoga u garazi u slo blizu granice pa onda malo po malo

 

Ni to nije losa ideja, dapace dugotrajniji put ali i sigurniji :thumbsup:

 

ja bi trebao ovo ako uopće ima... (naravno ako je razumna cifra) 17" 5x98 4kom

 

THX!!

To je od 147 GTA ?

 

 

 

Samo bih prokomentirao: ovo je jedan uredan auto otpad.

 

Pa cuj, za razliku od nasih u HR gdje auti stoje na njivi i blatu je. Naravno trebas vidjet kad ide po auto sa vilicarom i auto mu sa 5 metara rokne dole na nos ravno u pod :rofl: Scene koje vidjas samo u igricama.

 

Ok. Vidi ako ima i na ˝normalnoj˝ -5 vrata taj znakic..

 

Samo jedna ima GTC i to neka socka, ima najmanji onaj display na armaturi, valjda samo sat pokazuje.

Link to comment
Share on other sites

aj vidi sta ima za audi b8, 2008 god?

npr. zadnje ledice od redizajna 2010 ili 2011 god,branici od s-linea itd.

 

dal ovaj a5 ima ledice iza,imao bi kupca ako ima!

 

Od A4 jedino sto ima onaj cabrio, 2008 godina je. A4 novih nema.

 

Za stopke od A5 cu provjeriti, ali koliko vidi msada na slici nema ledice ali nemoj uzet 100%. U ponedjeljak cu znati.

Link to comment
Share on other sites

jel ima sta starijih auti? felgi?

 

Auta bas i ne. Tu i tamo zaluta koji stari auto. Ima cak i jedan helic za dijelove :D

 

Od felgi se da nac tu i tamo koje zanimljive s vremena na virjeme samo treba strpljenja. Ima raznih BBS felgi original sa bmw-a pocevsi od E36, E39, neke BBS felge sa VW-a. Bilo je recimo 3 komada ultralegeri 17 cola, a cetvrta je bila potrgana. Sve 4 su zavrsile u smecu jer ih nitko nije htio.

 

Nedavno su ispraznili kontejner jer felge taloze u ogromnom kontejneru pa ako te zanima sta ima onda kao seljacina prekapas po kontejneru i razbacuje se sa felgama. Tako da se treba sad napunit ponovo..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...