Jump to content

Rabljeni dijelovi - Group buy ?!


SVEN

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

trebala bi mi pedala od gasa od zadnje generecije Civica Type-r, samo ono metalno sranje sta je preko pedale...

Moze i naslon za nogu isto...hvala...

kaj ne uzmeš s Ebaya?...ja uzeo za 250 kn cijeli set, odlično izgleda...

 

mene zanima sljedeće....desna maglenka(ako gledaš iz auta) za Accord 2006...

122458-Experts-please-identify-if-it-is-a-facelift-model--honda-accord-type-s-41.jpg

Link to comment
Share on other sites

Honda ima crne i zelene kvake.

 

aj kad vec ides raskapat i imas dvije na lageru jos bi uzeo i gumu, keder od gepeka, znaci ona diht guma sto ide po rubu rupe gepeka, poslikam ak treba...

 

ima koja kozni cetverokraki volan?

 

i dal imaju armrest, trebam samo poklopac, onaj dio sto se dize ako je u dobrom stanju...

Link to comment
Share on other sites

onaj a5 na prvoj slici, koji je to motor? ustavari jel ima iza auspuhe lijevo i desno po jednu cijev?

 

ako ima jel moze koja bi bila cijena za ovo:

 

unled2ae.jpg

 

edit:

ako bi mogao poslikati i unutrasnjost pa da vidim jos par stvari koje bi mi odgovarale :thumbsup:

 

samo da podsjetim :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

jel ima koji smart? trebam one ladice, auto. mjenjać, možda bi se još pokoja stvarčica našla

 

sta trebas, mozda imam?

 

sto se mjenjaca tice svi su ti isti, razlijka je u onoj ruckici koja je u kabini, u njoj je elektronika koja salta automatik ili manual

Link to comment
Share on other sites

sta trebas, mozda imam?

 

sto se mjenjaca tice svi su ti isti, razlijka je u onoj ruckici koja je u kabini, u njoj je elektronika koja salta automatik ili manual

 

manualac je a hocu automatika, na dizla paše od benzinca rezevar koji je veći... ima tih gluposti

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bi bio zainteresiran za neka klijesta sa Posrchea (prednja i zadnja) ili neka 4 ili 6 klipna Brembo. Koja bi bila cijena

 

Nema od porsea, ima brembo 4klipna, aksijalni prihvat ( klasican kao i serijske celjusti ) . Slika celjusti ti je na prvoj strani gdje su slike.

 

Jesi vidio koju 407icu ili 407icu coupe?

 

Ima 407 Coupe.

 

Ima koja 147ica?

 

Bila je jedna zadnji put.

 

Sven jel ima koji Saab?

 

Ne..

 

Jel imaš od civica 99 god ovaj di vozačevog retrovizora

 

 

Ide samo komlet retrac za 300kn .

 

 

 

 

 

Hint: Probajte me odmah u startu pitati za auto koji vam trbea tocno dio i po mogucnosti sliku. Problem je sto me recimo pitat jel ima XY auto, ja odgovorim da, dok vi pitate koji dio, dok ja to vidim i odem tamo vidjeti jel ima prodje 5 dana i taj auto se u medjuvremenu spresa i vise ga nema. Auti se tamo presjau na tjednoj bazi a na dnevnoj dolaze tako da sto prije dodjete sa idejama to je veca sansa da ce bit inesto od toga.

 

 

P.S. - OBC za E36 je 350kn.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...