Jump to content

Rabljeni dijelovi - Group buy ?!


SVEN

Recommended Posts

aj kad vec ides raskapat i imas dvije na lageru jos bi uzeo i gumu, keder od gepeka, znaci ona diht guma sto ide po rubu rupe gepeka, poslikam ak treba...

 

ima koja kozni cetverokraki volan?

 

i dal imaju armrest, trebam samo poklopac, onaj dio sto se dize ako je u dobrom stanju...

 

da podsjetim za volan i armrest :D

 

imaju kakve felge te dvije accordice? aj ak su neke zanimljive(16" ili 17") poslikaj da vidim..

 

btw, postoje s 4 vrata i 5 vrata, meni treba za 4 vrata da se ne zajebes za keder :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Zanima li koga Bang&Olufsen sistem iz Audija ? Ako sam dobro izbrojao 12 ili 14 zvucnika ima ( nemojte me uzet za rijec ) . 700 eur

 

Nadalje, netko je spomenuo xenone za Fikusa, evo jedan ST je u igri. Nosac je pukao, mislmi da svaki plasticar moze to rjesiti.

 

img_0959umcfg.jpg

 

img_0961nof9n.jpg

 

img_0962p9cee.jpg

 

img_0963pkce1.jpg

 

img_0965mgcs9.jpg

 

Ovo je donor za B&O zvucnjake :lol: i ak nekom treba motoric.. :whistling:

 

img_09665hpng.jpg

 

Ovo je sto ima od smartija..

 

img_09588dd0z.jpg

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

Nadalje, netko je spomenuo xenone za Fikusa, evo jedan ST je u igri. Nosac je pukao, mislmi da svaki plasticar moze to rjesiti.

 

Ja ali to ti je focus mk1 dok mene zanima za mk2 :)

 

Znači jel' ima šta ovakvih (ovakav je baš moj)

20071011161650399.jpg

 

A ovo ti je redizajn

ford-focus-karavan-1.6-16v-slika-6224830.jpg

 

Dakle bilo kakve stvarčice iznutra od kakve jače opreme i kakvi nestandardni dodaci (lipovi) na branicima i tako u tome stilu. Jel' ima uopće takvih focusa (vidio sam na onim prvim slikama da ima ali si rekao da su svi socijalni i da nemaju ništa posebno od opreme, meni svejedno dal' je karavan/cabrio...)

Link to comment
Share on other sites

300zx-a nema.

 

Sto se tice skode, kao sto sma rkeao nema RS modela osim jedne Roktavije koja je imala tkaninu.

 

U Fabiu bi ti trbeala pasat sjedala iz Golfa 4 recaro ako te zanima.

 

Ima i kozni interijer za novi Audi A3 ako nekog zanima..

Link to comment
Share on other sites

300zx-a nema.

 

Sto se tice skode, kao sto sma rkeao nema RS modela osim jedne Roktavije koja je imala tkaninu.

 

U Fabiu bi ti trbeala pasat sjedala iz Golfa 4 recaro ako te zanima.

 

Ima i kozni interijer za novi Audi A3 ako nekog zanima..

 

fabija ima 2 skije, golf 4 3 nosaca. daleko od toga da se neda pripasat, ali da je P&P, nije.

Link to comment
Share on other sites

jel ima kozni interijer za e klasu 2000 godina i koliko para ,dal ima u vise boja......

 

Ima okana. Ako se sjecam sivi ima. Provjerit cu za svaki slucaj. Ali nisu u nekom bajnom stanju odmah da ti kazem..

 

fabija ima 2 skije, golf 4 3 nosaca. daleko od toga da se neda pripasat, ali da je P&P, nije.

 

Znam da su Recaro slicni, ako kazes da nisu ok moja greska.

 

Pita jedan forumaš koli oni xenoni za focusa ovog šta si slike stavio? Također ga zanima i okvirna cijena za komplet ST mašinu (ali nekako čisto sumnjam da išta od toga pošto to ipak nije sistem šaraf-dva)?

 

Ksenonke su 160 eura oba fara sa zaruljama

 

 

 

Btw ima jedan Civic R Type onaj 2004- neznam koje godine..onaj prije ovog svemirskog i mazga RX8 ako nekog zanimaju ona sjedala unutra, hladnjaci ulja, bmw 1ice ima kolko hoces al nis pametno u njima, socijalni E90, interijer od Boxstera i Carerre ( volani, satovi i sve ostalo )

 

Imam jos jedne Rambo celjusti 4klipne, aksijalni prihvat za disk kocione povrsine 55mm

Edited by SVEN
Link to comment
Share on other sites

U Fabiu bi ti trbeala pasat sjedala iz Golfa 4 recaro ako te zanima.

 

 

ne pasu.. Pasu na saraf u Octaviu. Imas neke slike tih Recaro-sa ? i cijenu neku.. (budi blag :P )

 

fabija ima 2 skije, golf 4 3 nosaca. daleko od toga da se neda pripasat, ali da je P&P, nije.

 

Tako nekako... ali ako se ima znanja i volje sve se da pripasat :dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...