Jump to content

"OEM" navigacije sa ebaya - made in china


TomiTraktor

Recommended Posts

brijem da ti je to isto sranje kao sto dila ona zona8, imao sam ja to u astri

znat ce ti kegalj vise

sve u svemu izjebagavaj

 

edit: sad sam pogledao slike i manje vise neki menii su skroz isti a neki slicni tako da je valjda to to

Edited by Fran_Zgb
Link to comment
Share on other sites

ja sam prije par godina napravio GB na SCC i uzeli smo 5 uredjaja od ove firme:

http://www.audiosources.net/clsproducts.asp?classid=289

 

ovaj za tvoju toyotu je WIN CE 5

 

sve u svemu za te novce je bio odlican.. dvd, mp3, mpg, divx, xvid, BT, USB, SD, iPod, daljinski, GPS, rear camera in, video in, aux, TV (analogna u ono vrijeme sad su DVB-T), kontrole na volanu plug & play..

 

kvaliteta je bila ok.. OEM look.. ekran je mogao imat bolji kontrast.. zvuk nije za audiofile.. al mislim da je to islo malo naprid od prije 3-4 godine kad sam ja narucivao..

 

iGo i ostale WIN CE vrti bez greske.. cak sam i Garmina pokrenuo..

 

 

DSC_9056_2_resize.jpg

Edited by 13snc
Link to comment
Share on other sites

Kinesko smeće, nekvalitetne komponente, redovito se pregrijava, zvuk očajan, ispod razine sony cd playera od 400kn. Ne kupuj, nećeš bit zadovoljan osim ako ti je bitan isključivo izgled i ne planiraš ga spajati, u drugom slučaju će samo bacit lovu, bolje skupljaj za oem. OEM je precjenjen, ali ti kinezi nisu rješenje.

Link to comment
Share on other sites

meni je kinez bio zakon imao je SVE,dok nisam nešto čačkao oko zvučnika i za probu stavio blaupunkta starog 11 godina i shvatio da je zvuk 100 godina ispred kineza. brzo je hvala bogu multimedija riknula a ja dan danas imam tog starog blaupunkta:D

Link to comment
Share on other sites

Ma ne bih neku multimediju - pali me samo oem navi.

 

hvala svima na komentarima

 

cackao malo jucer po ovim "novim" kineskim oem multimediama. pa to nema veze s ovom koju sam uzeo prije god dana za golfa. softwerski je puno bolja :thumbsup:

 

za te novce uzmi, neces pozaliti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...