Jump to content

nakon generalke imam problem - trebam pomoc


Recommended Posts

Uzalud se objašnjava kad se neće slušat. Nije ništa loše u tome da napraviš nešto sam, osjećaj kad nešto sam USPJEŠNO napraviš je nenadjebiv, ali ić radit generalku samostalno na motoru koji ne poznaješ nije nikakav pothvat za pohvalu, nego je u najmanju ruku neozbiljno. Barem si se mogao raspitat kod bmw majstora, nabavit SVE nacrte, provjerit točnu proceduru, potreban alat.....a ne ovak AJMO VIDIT KUD PUKLO.

Nemoj me krivo shvatit, bravo na trudu, ali ovakav način najčešće ispadne dvostruki trud i dvostruka cijena.

 

radi tog razmišljanja nikada nečeš naučiti.. ne postoje idealni uvjeti, već uglavnom samo kud puklo da puklo..

a kao drugo daj čitaj šta Jaki piše, pa vidi da je sve istraživao, provjerio, tražio nacrte i procedure, pa na kraju krajeva i pitao za savjete na forumu

 

koji k sad pametuješ već pomozi čovjeku :D

Edited by meshin
Link to comment
Share on other sites

Da znam pomoći u ovoj situaciji, pomogao bih MAJKEMI.

 

Btw, ja sam bez ikakvog mehaničarskog iskustva sam sebi radio skoro sve servise, uključujući i mijenjanje dihtunga glave motora :D UJEA.....hoću reć, ja sam također za DIY, samo ne treba pretjerat, "idem si solo operirat rame" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Evo kako je to sve izgledalo:

Ulje curilo na sve strane... fušeraj od plinske instalacije itd:

slk2x.jpg

slk3.jpg

slk5.jpg

slk6.jpg

 

 

 

A ovako trenutno izgleda:

slk1.jpg

 

Svaki šataf je prošao kroz moje ruke... opran je i uglancan...

svaki dio od nosaca do getribe je opran, uglancan i odmascen.

nigdje vise nema trunkice ulja :D

Edited by Jaki
Link to comment
Share on other sites

Pa kaj ne zoves kad zapnes, rekao sam ti da se javis ako bude ikakvih nedoumica...

 

Imam ti i ja taj alat za bregastu, pase ti sa M40 motora :)

 

Vjerovatno si samo tu pogrijesio, za par stupnjeva...

 

Napravi sve kako si opisao i bit ce u redu ;)

 

Zovi ak bude trebala pomoc, slagao sam M43 pa se sjecam ponesto ;)

Link to comment
Share on other sites

e da nemam dvje klinaca koji svakodnevno traze 0-24 paznju sad bi isao audija rastavit u prsote faktore :D

 

ko sto sam poceo i celicu, ali nikad zavrsio :D

 

svaka cast stari, uostalom taj gust kad upalis auto koji si sam "sredio" - to ti sav novac ovog svjeta nemoze nadoknadit

Link to comment
Share on other sites

Ooooo sused, pa ti si odmah počeo po automatskim mjenjačima šarafat. Zato i jesi postao tako dobar majstor :naughty:.

 

ko sad se sjecam kad sam na tomosu radio tuning :D

 

imao sam SAM SVOJ MAJSTOR i literaturu za friziranje automatica, uglavnom turpijanje i podizanje ispusnog kanala, portanje preljevnih kanala, sirenje usisnog :D sve sa TURIJOM nije bilo biaxa ko danas :D pa tokarenje glave za pola cm :D uglavnom stavio sam fergazer od MZ 250 pa je to preljevalo nije nikak kretalo i malo ga zaguram i odma full gas i nisam dosao do crkve zacviko klip :D guraj doma a kad ono pukla klipnjaca zasviko klip i strgalo ju :D

 

 

ah, moj prvi unisteni motor :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ko sad se sjecam kad sam na tomosu radio tuning :D

 

imao sam SAM SVOJ MAJSTOR i literaturu za friziranje automatica, uglavnom turpijanje i podizanje ispusnog kanala, portanje preljevnih kanala, sirenje usisnog :D sve sa TURIJOM nije bilo biaxa ko danas :D pa tokarenje glave za pola cm :D uglavnom stavio sam fergazer od MZ 250 pa je to preljevalo nije nikak kretalo i malo ga zaguram i odma full gas i nisam dosao do crkve zacviko klip :D guraj doma a kad ono pukla klipnjaca zasviko klip i strgalo ju :D

 

 

ah, moj prvi unisteni motor :D:D:D

 

ooo pa mi smo u dubravi ipak bili napredniji, radili smo svoje biakse :P skracena zbica od bicikla koju sam probio kroz komad smirgla i udri u bormasinu :thumbsup: i onda ti netko kaze odfuraj nekom motor slagati, ma NIKAD VISE NIKOME NEDAM SVOJU MASINU NA SLAGANJE!!! MAKAR GA 1000 PUTA ZAJEBO 1001. PUT CE RADIT!!!

 

edit: moja prva generalka ikad, apn 42.5 klip, L karika, olaksavana klipnjaca i radilica, iglicasti lageri, federi kuplunga od nekog auta od ventila (tu sam se i naucio psovati dok sam smontirao sve one lamele nazad na pravo mjesto).. ma show.. radilica je drzala do coska ulice.. spigalo ju hahaha :) al je letio!

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

ako bi se pridržavali savjeta nekih tu "pametnih"... onda nebi u današnje vrijeme bil niti jedan restaurirani auto na cesti...

...nit bi se šarafalo sa ekipom po garažama...

 

hebeno razmišljanje na auto forumu... svaka čast...

Link to comment
Share on other sites

još jednom zahvaljujem se Brklji na tome sto je uskocio

i pomogao mi da nabavim alat.

 

Uglavnom.. problem nije bio u krivom timingu lanca.. iako sam

ga pomocu "alata" podesio u stupanj tocno.

 

Problem je bio u puknutoj zici unutar razvodne kutije od injectora,

i to je uzrokovalo nepravilan rad, nakon što je žica zalemljena

auto sada radi ko urica.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...