Jump to content

Motor se gasi kada je vani 0°c


Recommended Posts

Nažalost, tek sam danas promjenio filter zraka.... dakle skinuo ATP-ov CAI, stavio originalni poklopac motora s integriranim filterom... auto upalio bez problema.... radio je dobro i nije se ugasio, a vani je bilo -2°c

 

Sutra ću ga ujutro ponovo upaliti, pa ako sve bude OK, slijedećim članovima plaćam večeru:

 

Vlado206

2Slow

Marina

TomiTraktor

i naravno - Dario koji je odmah dojurio s dijagnostikom...

 

Vas 5-ero: držite palčeve za sutra ujutro :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

TomiTraktor > a ti si mislio na zaštopani filter? Ma, onda odmah ispadaš iz kombinacije.... :rofl: :rofl:

 

Dario > ne znam jel bitno čišćenje gljive za ovaj moj kvar? Inače, korisitm sprej i ulje od K/N-a.

 

je bitna je ,kolko km od zadnjeg ciscenja je bilo ?

Link to comment
Share on other sites

Nažalost, tek sam danas promjenio filter zraka.... dakle skinuo ATP-ov CAI, stavio originalni poklopac motora s integriranim filterom... auto upalio bez problema.... radio je dobro i nije se ugasio, a vani je bilo -2°c

 

Sutra ću ga ujutro ponovo upaliti, pa ako sve bude OK, slijedećim članovima plaćam večeru:

 

Vlado206

2Slow

Marina

TomiTraktor

i naravno - Dario koji je odmah dojurio s dijagnostikom...

 

Vas 5-ero: držite palčeve za sutra ujutro :D:D

 

vrati serijske felge pa mozes meni platit veceru:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tcode > nisam tako blesav da stavim masnu gljivu, pa da gratis nauljim i MAF :doh:

 

 

 

******************************************

 

UGLAVNOM

 

Žuta Osa je ujutro upalila i nije se ugasila....

 

Hvala svima na dobronamjernim savjetima, a 5-ero izabranih ima klopu od mene! Detalji P.M.! :pifouz9:

Link to comment
Share on other sites

Tcode > nisam tako blesav da stavim masnu gljivu, pa da gratis nauljim i MAF :doh:

 

 

 

******************************************

 

UGLAVNOM

 

Žuta Osa je ujutro upalila i nije se ugasila....

 

Hvala svima na dobronamjernim savjetima, a 5-ero izabranih ima klopu od mene! Detalji P.M.! :pifouz9:

 

nema kvara...Žutokljunac se prestrašio samo malo:lol::P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Tcode > nisam tako blesav da stavim masnu gljivu, pa da gratis nauljim i MAF :doh:

 

 

 

******************************************

 

UGLAVNOM

 

Žuta Osa je ujutro upalila i nije se ugasila....

 

Hvala svima na dobronamjernim savjetima, a 5-ero izabranih ima klopu od mene! Detalji P.M.! :pifouz9:

Znam da nisi, malo te zajebajem :).

 

Važno da si riješio problem. Nego, ima li itko racionalno objašnjenje za tu pojavu?

Link to comment
Share on other sites

Eto super, lako za večeru :P Bitno da TAS radi :lol:

 

Nego, meni je isto tako bilo, al najozbiljnije, jednostavno očito MAP krivo očitava. Kad sam vratio original filter tj panel i kućište, s autom sve 5... al nije uvijek bilo tako, isključivo kad je vani jako hladno bilo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...