Jump to content

Rota felgoni - gdje u HR ili sire?


Akula

Recommended Posts

Što nije jasno? Kad god je netko od kolega pitao za neke felge, odgovor je bio da treba čekati, ništa prije nove godine i slično.

Da li se to promjenilo? Koliko se čekaju felge? I gdje pogledati dostupne modele?

 

Zanima me cijena i dostupnost za

http://www.rotawheels.com/wheels.asp?wheelid=34

17x9.5 4x114.3 et-19

 

i

 

http://www.rotawheels.com/wheels.asp?wheelid=70

Ali u drugim bojama i dimenzijama jer vidim da kod engleza ima u ponudi i

18x12

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

"Netko od kolega" bi bio tko točno? Nekad se čekaju i 2 mjeseca da, jer ih u USA nema na lageru u tom trenu... Kako bi ja točno trebao utjecati na to po tebi?

isto tako, i ja sam čuo razne priče za firmu iz tvog potpisa, pa jel me vidiš da pišem svašta? :no2:

 

RB nema u toj dimenziji, P45 mi napiši koju širinu trebaš, ima i 18x12

Link to comment
Share on other sites

Nitko tebe za nista nije prozvao pa neznam cemu se braniti? Sam kazes da se neke stvari cekaju i do 2 mjeseca. Samo sam dao covjeku link gdje ih moze dobit za tjedan dana ako nema kod nas.

A kolega je Robi koji je trazio cini mi se u 9.om mjesecu felge,pa mu je receno nista prije nove godine. A mozda je on mene lagao.

 

Zanima me cijena za 18x10 i 18x12 i da li ih ima u hyperblack boji.

Link to comment
Share on other sites

Nitko tebe za nista nije prozvao pa neznam cemu se braniti? Sam kazes da se neke stvari cekaju i do 2 mjeseca. Samo sam dao covjeku link gdje ih moze dobit za tjedan dana ako nema kod nas.

A kolega je Robi koji je trazio cini mi se u 9.om mjesecu felge,pa mu je receno nista prije nove godine. A mozda je on mene lagao.

 

Zanima me cijena za 18x10 i 18x12 i da li ih ima u hyperblack boji.

 

Zvučalo je dosta zlonamjerno :D Robi je ako se ne varam htio felge koje nisu bile na lageru u USA. A tvornica je na Filipinima... Zbog toga mu je rečeno da tek iza Nove, kad se počne punit lager u USA. Jbg

Ima royal hyperblack 9.5, 10 nema, 12 ima jedino flat black

 

18x9.5, 18x10 i18x12 su 1.990 kn -10%

Link to comment
Share on other sites

Ovo je znaci trenutno stanje? 18x12 u hyperblack bi moglo biti onda kad opet napune lager u USA? Vise od same boje mi je bitan offset, sad nazad imam 17x9.5 et12 i fali mi jos 10-20mm da se to popuni kako treba.

 

ovaj 18x12 koji sad imaju na lageru je et20, što je po mojoj računici onda 24 mm više vani u odnosu na sadašnju situaciju :thumbsup:

Hyperblack će biti sigurno u 2. mj., to je najtraženija boja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...