Jump to content

Laser Interceptor vs Anti Laser


Recommended Posts

Dakle zanima me konkretno koja je razlika između ta dva uređaja. Laser Interceptor je već provjeren zna se da super radi itd itd, ali zanima me kakva je situacija sa Anti Laserom. Ne znam nikog da ga ima, navodno radi isto kao LI, čini mi se dosta dobro napravljen i može raditi samo s jednim senzorom, ožičenje izgleda malo ozbiljnije, ima i tipkalo za programiranje, ne mora se gasiti kod detekcije lasera nego se automatski isključi i ponovo aktivira itd td. Ali to što ljepše izgleda ne znači da dobro i radi pa me zato zanima ima li tko iskustva s tim?

 

I još nešto. Zašto je kod nas valentine V1 toliko skuplji nego u americi? Kod nas je 700+ eura, a u americi 399 dolara. Pa da je u igri ne znam kakav šverc nema mi logike da je skoro 3 puta skuplji

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Laser interceptor je napravio par dodataka u zadnje vrijeme, a jedan od njih je također alert-jam auto shut down, a recimo oduvjek ima mute autoradia, možeš sam stavit speaker externi, jednostavan pristub preko rs232 itd.

 

 

http://www.laser-interceptor.com/index.php?option=com_content&view=article&id=43&Itemid=50

 

 

Valentine one ima novi dodatak, koji se spaja na OBDII i čita podatke o brzini vozila, te laganim kotačičem na dodatku određujete brzinu ispod koje je uređaj pod mute.

Edited by Tiho
Link to comment
Share on other sites

Ja imam LI već godinama, od tada nemam niti jednu kaznu za brzinu. Sve govori :)

 

Kolko ja znam, Antilaser je prije (par godina) bio jedini, no onda su se posvađali vlasnici pa je Ivan (tu je na forumu, nick laser-interceptor) otišao od njih i napravio laser-interceptor.

 

Možeš na LIu mijenjat šta god hoćeš, od zvukova upozorenja, možeš snimit svoje zvukove, možeš palit/gasit parking senzore, palit/gasit upozorenje da sunce, sve.

 

A ovo šta ima automatsko gašenje ometanja je imho pušiona, ja bi ugasio tu opciju, ja sam par puta tolko brzo doletio da nisam ni stigao usporit i ugasit, i šta bi onda bilo da se sam ugasio? :D Bolje je ručno ugasit kad usporiš na dozvoljenu brzinu.

 

Što se tiče V1, najjeftinije šta ćeš nać je 600€ u Austriji. Ja imam remote V1 koji radi sa LI u kombinaciji (ne ide na šajbu nego u branik) i to košta 800€. Kolko ja znam, do prije godinu dana smo ga imali samo pokojni Cici i ja :)

Link to comment
Share on other sites

Moj LI je vec 4 god u autu i radi ko zmaj i dalje tak da ne vjerujem da treba update.

 

A to automatsko gasenje je bzvz bas zbog ovog kaj je brklja reko, naletis malo prevec i ne stignes spustit brzinu tak brzo kak bi se ovaj zgasio

Link to comment
Share on other sites

Kakva je razlika su ovim različitim Softverima za LI... recimo neko ima ga 2 godine i jel treba sad update napravit ili kako to funkcionira???

 

Ne trebaš ništa :)

 

je li spašava od presretača?

 

Kako ti Filip kaže, nema ništa protiv njih osim pogled u retrovizor :)

Link to comment
Share on other sites

Moj LI je vec 4 god u autu i radi ko zmaj i dalje tak da ne vjerujem da treba update.

 

A to automatsko gasenje je bzvz bas zbog ovog kaj je brklja reko, naletis malo prevec i ne stignes spustit brzinu tak brzo kak bi se ovaj zgasio

 

podesiš u softu interval gašenja iliti off jel... :rofl: JTG

Link to comment
Share on other sites

Da ne pričamo da je Viper ustvari započeo priču sa blinderima :) Je*em ti koliko smo se toga natrapli po autima Duje i ja. Isuse :)

 

Sa ovim laser-interceptorom se nisam susretao osim što sam se sa Rukavinom više puta natezao. Super je da je stvorio uređaj koji radi.

 

Sa antilaserom imam čak i neki "prijateljski" odnos. Super su kitovi i stalno rade na razvoju. Uređaj im izgleda profesionalno apsolutno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...