Jump to content

Ugradnja paljenja na gumb


Recommended Posts

Ovako, za jedno moju prijateljicu koja je kod mene uzela novi VW Polo potrebno mi je da joj ugradimo gumb kojim bi se vozilo palilo.

Znači tipa "START / STOP" guma kao što ima Honda S2000 ako se ne varam, i slično.

 

Situacija je takva da je ona nažalost nastradala u automobilskoj nesreći i ne može okrenuti ključ u bravi da auto zapali.

 

Znači treba mi preporuka za firmu koja se time bavi, izdaje račun i daje neku garanciju na svoj posao.

 

Može i opcija da se to riješi preko alarma koji ima fuknciju paljenja na daljinsko, itd...

Link to comment
Share on other sites

kak može vozit ak nemre okrenut ključ...jadni mi s takvima na cesti

 

Pa ako npr ima sjeban desni zglob i ne može šaku okretati, a pri tome nema problema za šaltanje....uostalom ljudi bez desne ruke voze bez problema modificirana i njima prilagođena vozila.....

 

 

jadni mi sa ovakvim mentalitetom...........

Link to comment
Share on other sites

Auto je DSG, neće bit problema sa šaltanjem.

Zglob joj je oštećen...

 

Uglavnom, nebitno.

 

Ovdje je pitanje tko je sposoban odraditi tu ugradnju gumba za paljenje, ne tko će kako vozit auto.

 

Molim konstruktivne prijedloge nadalje.

Link to comment
Share on other sites

s2k button na 350Z nadam se da će pomoći

 

to kao i ostala plug and play rješenja mu baš ne igraju jer uglavnom treba stavit i okrenut ključ za kontakt. dakle treba nekako i kontakt rješit,a ako se miče kompletno ključ onda i imobilizator.

 

dakle njemu treba rješenje bez ključa ili stavi ključ i to daje i kontakt (al onda nesmije ostavit ključ u autu jer ce uvjek imat kontakt)..

 

moje misljenje je kljuc ostavit radi imobilizatora al sam da se usteka (ili slozit na slot karticu ili neš), a kontakt na killswitch + gumb za paljenje.

Link to comment
Share on other sites

SMS commander, odmah ima i daljinsko paljenje :D

Mislim da plug and play rješenja nema. To se jedino može odraditi preko tih alarma sa daljinskim paljenjem

 

Žac to zbrika za 2 cuke :lol:

 

 

 

prebrzi : 0916565100 ,Zeljko ,reci da sam ti dao broj :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Imaš 2 opcije:

 

1. alarm i pravi start/stop gumb sa SMSCommander kakav imam ja npr u Lanosu, gdje uopće nemaš potrebe vaditi ključeve od auta iz đepa... Mora se odlomiti zaključavanje volana..

2. kvazi start gumb (nema stop), gdje mora dati kontakt sa običnim ključem i onda stisnuti tipkalo...

 

1. cca 3000-3500kn s tim da odmah dobije i SMS alarm funkcionalonosti sa lokacijom auta i daljinskim paljenjem auta.

2. cca 200kn. No nije mi jasno, kako ne može okrenuti na start ako može dati kontakt, jer redovito je teže okrenuti ključ u prvi položaj da otključaš volan, nego onaj zadnji zub... No svašta je moguće... Možda wow-wow ima baš onaj zadnji zub sa prejakom oprugom..

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

1. mora biti skupo, jer ne smiješ staviti volan bez zaključavanja i paljenje bez ključa u auto koji nema alarm... Zašto? Zato što će ga popaliti sljedeći dan kad to skuže...

 

A cijena alarma + daljinsko paljenje + SMS funkcionalnost + lokacija auta + specijalni zahtjev (start/stop gumb) je po meni đabe a ne preskupo... No to je sve relativno...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...