Jump to content

1 DIN DVD


Kiki B

Recommended Posts

Interesira me, vi koji imate te devedeje, koliko on izađe van kada je upaljen, odnosno kada je ekran okrenut normalno da možete gledati?

 

Zašto me to interesira?

Zato što je meni radio uvučen unutra (originalni), i iznad njega ima kao sjenilo od armature koje je otprilike 8-9 cm duže od radija pa me strah da ga DVD ne bude mogao sfrkati, odnosno da će zadnja stranica ekrana udarati po armaturi, ak me razmete...

 

Da li se može nariktati koliko ekran izlazi van, pa da recimo bude udaljen od samog HU-a recimo 12 cm? Ili da ima tri razine izvlačenja ili kajjaznam?

Link to comment
Share on other sites

jep, svi idu van malo, i defaultni kut im je manji od 90%, iz tog razloga su vise van, a mislim da svaki (ajde skoro svaki) ima podesavanje kuta. moj ex alpine (iva-d310r) je imao i podesavanje kuta i podesavanje kolko ekran jos ide prema naprijed van, i isao je +-1cm cca

 

Isto tako i moji Pioneeri.

 

Može se podesiti koliko želiš da izađe van (mislim da se zove "auto flap" ta opcija) i kut pod kojim je sami ekran. Bolji DVD playeri imaju puno više kuteva i mogu se podešavati na način da držiš prst pa se mogu jako precizno podesiti, dok oni jeftiniji imaju presete npr. svakih 10° kut.

Link to comment
Share on other sites

OK, to smo riješili. Taho ide gore, a radio dolje! :D

 

E sada, da ne nosim Garmina sa sobom i da ne moram to ljepiti na staklo, kakav DVD da gledam da si mogu složiti odmah i navigaciju na njega? Jer mi je to u kamionu broj jedan, a tek onda muzika i eventualno filmovi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...