Jump to content

potrošnja 206 1.4,307 1.4,modus 1.416v


Recommended Posts

evo, interesiraju me potrošnje na tim vozilima

 

 

modus 1.4 16v

206 1.4

307 1.4

 

pošto živim u takvom kraju najviše me interesira kombinirana i otvorena cesta jer gradske vožnje nemam(prođem grad za 2 min kad je najveća gužva)

Link to comment
Share on other sites

Neću o potrošnji...

 

Ali kod puga pazi na zadnji most, na mjenjač, ručice od žmigavaca na volanu (jer koštaju 1800-2000kn druge, a vole "preskakati"), i općenito elektroniku...

 

A meni je moj 1.6 16v po koprivnici pio 6.8-6.9, s tankom od 48l sam uvijek radio oko 700km...

Link to comment
Share on other sites

to ti je najgori motor koji možeš uzet, rađe uzmi ... ne znam.. neki drugi auto :lol:

1,4 16v, pije, a nejde s mjesta u 207ici, a brijem da su 307 i 207 tu negdje sa kilazom.

Struja im je u k, moj savjet ako hoces nesto solidno, kupi dizela.

Link to comment
Share on other sites

Kao što kaže Pekx, probaj nategnut pare pa kupit 1.4HDi , to je ok motor.

 

Ne znam za Pug206, ali 207 1.4 je imao opakih problema sa strujom već po izlasku sa tvorničke trake. U renti smo imali opakih problema sa elektroniom motora, nekaj su masno zajebali pa auto nije radio na hladnijim temperaturama, odnosno upalio bi ali čim si htio krenut ugasio bi se; morao si pričekat da se ugrije i tek onda krenut. Ako mislite da serem, pitajte SVENa, mislim daje i on radio s tim dvjestosedmicama.

 

I da, trošile su cca 7,5 po gradu.

 

 

1.4HDI po gradu mom starom troši cca 4,5 litre

Link to comment
Share on other sites

1.4 16v u 207 meni trosi 9L ravno komobinirane voznje, sad po ljeti, uz auto klimu na 21 stupanj. opatija/rijeka i zaleđe uzimaju danak. pogotovo kad moras doma uzbrdicom od 3km. nisam ga nikad uspio spustit ispod 7.7L kombinirane po zimi bez klime, a i to je bilo mucenje sebe i drugih u prometu.

Edited by jaykay
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...