Jump to content

Svjetla po danu - zamjena kratko - pozicija


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

redizajn ima lecu s type http://www.ebay.com/itm/03-04-05-06-07-JAGUAR-S-TYPE-XENON-COMPLETE-DRIVER-HEADLIGHT-LAMP-LEFT-OEM-3742-/400280188608?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item5d328ef6c0&vxp=mtr

a prva linija nije imala i homologirano je za halogenu zarulju kao sto i pise H7 http://www.ebay.com/itm/2000-2008-Jaguar-S-Type-Halogen-HEADLIGHT-RIGHT-RH-R-OEM-01-02-03-04-05-06-07-08-/320911342400?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AJaguar%7CModel%3AS-Type&hash=item4ab7ce7b40&vxp=mtr

 

za to netrebas biti dr mr planeta ksenona da skuzis jel tcornicki il nije, a to je sve zbog indijanaca bez leca i 8000K pa ispastaju i "posteni"

btw. to EU trazi pa ocekujete jos toga uskoro

Link to comment
Share on other sites

daaa sve je pod izlikom to EU traži,, ako cemo tako onda se nijedne aftermarket felge,opruge,gevinde i 180 drugi stvari kaj 90% vas ima po autu nece moc staviti na autu i voziti bez atesta vašeg auta sa dotičnim aftermarket djelom iz CVH itd..itd..

 

Baš me zanima kako onda Njemci i ostali koji su u EU kad dođu kod nas na more imaju i spuštene aute i aftermarket felge itd.. kaj mislite da im auti imaju ateste čim druge felge stave i ostala sranja kaj se žele kod nas prodati nebili CVH zarađivao još više nego kaj zarađuje, a zarađuje brutalno previše...

 

ja stvarno ne vidim nikakav pametan razlog da se donese zakon koji bi zabranio xenon svjetla u leci koji imaju normalan rez na regloskopu, kaj se tice ovih u reflektoru to je ok i to treba zabraniti a pogotovo goniti ove bisere sa 8000k ili više

Link to comment
Share on other sites

daaa sve je pod izlikom to EU traži,, ako cemo tako onda se nijedne aftermarket felge,opruge,gevinde i 180 drugi stvari kaj 90% vas ima po autu nece moc staviti na autu i voziti bez atesta vašeg auta sa dotičnim aftermarket djelom iz CVH itd..itd..

 

Baš me zanima kako onda Njemci i ostali koji su u EU kad dođu kod nas na more imaju i spuštene aute i aftermarket felge itd.. kaj mislite da im auti imaju ateste čim druge felge stave i ostala sranja kaj se žele kod nas prodati nebili CVH zarađivao još više nego kaj zarađuje, a zarađuje brutalno previše...

 

ja stvarno ne vidim nikakav pametan razlog da se donese zakon koji bi zabranio xenon svjetla u leci koji imaju normalan rez na regloskopu, kaj se tice ovih u reflektoru to je ok i to treba zabraniti a pogotovo goniti ove bisere sa 8000k ili više

 

nemoj mi ti o izlikama...kad se zaokruzivalo DA za sve to, prvi si skakao kako je to dobro

 

Inace, da...neces vjerovati, strogoca se trenira u EU...cudno da si ti tako pametan, propustio taj dio :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja sam za da kopiraju TUV ,10 minuta posla i legalan si ,bok ,kraj rasprave ,naravno sad ce ovi "kina" djelovi se pobunit,al zaboli me ,oces slagat auto ,slozi ga za/sa TUV djelovima i bok

 

:thumbsup:

 

neki red se mora postovati, ali bilo bi izvrsno da se olaksa postupak legalizacije..

 

dok uz neke vece preinake, ostaje ti pisanje elaborata i atest.. pa tko voli, nek izvoli

Link to comment
Share on other sites

nemoj mi ti o izlikama...kad se zaokruzivalo DA za sve to, prvi si skakao kako je to dobro

 

Inace, da...neces vjerovati, strogoca se trenira u EU...cudno da si ti tako pametan, propustio taj dio :lol:

 

ti očito ni ne pročitaš moje postove do kraja nego jednostavno te svrbe prsti pa moraš nekaj odgovoriti čim vidiš da sam nekaj napisao !?

 

napisao sam da se kod nas pod izlikom iliti parolom tak je u EU i zbog približavanja EU prepisuju i tumače zakoni onako kako kome paše i da se biraju samo oni koji nekome odgovaraju iz nekog osobnog interesa ., ako već hočeš u OT onda sam ja i dalje ZA i znam zakaj sam zaokružio ZA na tom referendumu - da bi ova nepismena i lopovska bagra na vlasti i u u oporbi više napokon odjebala jednom zauvijek iz države i da nebi bilo ovakvih nebuloznih prepisivanja i tumačenja zakona nego da se postupi po studiji koja bi bila realna i koja bi imala veze s mozgom i praksom i stanjem u prometu a ne na tržištu samointeresa....

 

inače mene samo zanima zašto je država onda dozvolila uvoz i prodaju tih istih HID-xenon kitova protiv kojih se sad namjerava boriti i po kojoj studiji su ti proizvodi dobili dozvolu za korištenje i deklaraciju itd... ?? znači možeš kupiti i platiti državi PDV i troškove uvoza i izdavanja dozvola ali ne smiješ koristiti za namjenu kaj im je propisana kod prodaje ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

style, izlozbeni auto salona da privuce ljude.... sto neznaci da je legalno za promet

bilo je jakoooo puno telefonskih poziva,mailova,upita...u cvh kako smiju imati "ta" svjetla jer ometaju druge u prometu i jos taman dolazi eu pa doslo ugodno s korisnim

Link to comment
Share on other sites

ja sam za da kopiraju TUV ,10 minuta posla i legalan si ,bok ,kraj rasprave ,naravno sad ce ovi "kina" djelovi se pobunit,al zaboli me ,oces slagat auto ,slozi ga za/sa TUV djelovima i bok

 

Ja sam isto za to, neka kopiraju tuv, neka mi kažu koliko šta košta i da platim koliko moram, a ne da u najboljem slučaju jebu s atestima i papirima za proizvode koji sve to već imaju. nikad mi nije bilo jasno zašto kočiti nekoga tko je voljan unaprijediti vozilo...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...