Jump to content

Svjetla po danu - zamjena kratko - pozicija


Recommended Posts

Htio bi na autu napraviti da mi ne pali svijetla automatski kada upalim auto nego pozicije. Trebao bi i neke pozicije koje ne rikavaju a jako svijetle.

Isto tako pošto ću staviti HID u leću trebalo bi isključiti pozicije kada xenon radi (to nije baš nužno)

 

Tko to može odraditi?

 

Tko ima i one LED štopove što se odmah pale kao na novim autima, da nije žarulja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

kužim, ali računaj da nije tehnički ispravno, makar koga briga za to.. :D

 

ja bi radije kako sam na šestici napravio, koja ima dosta veliko kučište pozicije, stavio sam čisto bijele, baš bijele ledice u kombinaciji s oem xenonima.. trebalo mi je vremena da naletim na "boju" ledica koje su mi odgovarale, a našao sam ih na ebayu..

Edited by killuminati
Link to comment
Share on other sites

kužim, ali računaj da nije tehnički ispravno, makar koga briga za to.. :D

 

ja bi radije kako sam na šestici napravio, čisto bijele, baš bijele ledice u kombinaciji s oem xenonima.. trebalo mi je vremena da naletim na "boju" ledica koje su mi odgovarale, a našao sam ih na ebayu..

 

Zaboli me :P

Link molim ;)

 

Toyota i OEM ima iste farove za xenon i nonxenon modele tako da ce sve izgledati tvornicki.

Link to comment
Share on other sites

sve sto bih na tvom mjestu napravio je iscupo pozicije da uopce ne postoje i slozio taj xenon u lecu. Realno ako ti auto nema OEM dnevna svijetla, ove ultrajake pozicije izgledaju bezveze tako da ispada da oces i ovce i novce u isto vrijeme.

 

Ja sam isto na svojim farovima kemijao bi li pozicije ili nebi ali obicna ubodna zarulja u sjenilu sa ili bez lece ispred nje izgleda jadno. To je i dalje samo JEDNA ubodna pozicija i nema teorije da efekt bude lijep kao dnevna svijetla koja auti imaju OEM.

Link to comment
Share on other sites

Stavi da ti maglenke budu dnevna svjetla.... Malo selo, al ako ne zasljepljuje....

 

Ovo ti je najbolja varijanta, i po meni nije selo uopće, 10x bolje nego neka OEM dnevna svjetla kaj se mogu vidjet po današnjim autima (recimo 308 krapina design). Naravno ako imaš maglenke ...

Link to comment
Share on other sites

Ovo ti je najbolja varijanta, i po meni nije selo uopće, 10x bolje nego neka OEM dnevna svjetla kaj se mogu vidjet po današnjim autima (recimo 308 krapina design). Naravno ako imaš maglenke ...

 

naravno da imam. Tako i Auris hybrid ima - daylights iznad maglenki

 

500-500-0-0-tn-image-5253.jpg

Link to comment
Share on other sites

imamo neke novosti za neke pozitivne a za neke bas i ne po pitanju svjetala, tehnickog, policije....

http://www.cvh.hr/cvh/sluzbene-obavijesti/2012/iii9,-broj-2725-012012.aspx

 

kome nije jasno neka procita jos jednom

 

Znaci ako nema peraca i automatske regilacije nista. To mi je malo cudno jer auris to nema i sa ksenonom. Ujak ima oem ksenon na aurisu pa cu bas pogledati

Link to comment
Share on other sites

imamo neke novosti za neke pozitivne a za neke bas i ne po pitanju svjetala, tehnickog, policije....

http://www.cvh.hr/cvh/sluzbene-obavijesti/2012/iii9,-broj-2725-012012.aspx

 

kome nije jasno neka procita jos jednom

 

Ajde hvala qrcu više. Možda se konačno uvede red jer sad svaka šuša ugrađuje xenone u farove i sve više i više ih zasljepljuje i smeta, a da ne pričam o sve većim LED biserima koji lijepe LED trake i "dnevna svjetla" gdje god im padne na pamet :doh:

Link to comment
Share on other sites

Treba drzavi novaca, pa su se pocele pizdarije gledati...

 

Zalosno sto krecu s "krive" strane provoditi red...

(da se razumije, nisam zagovornik xenon zarulja u obicnim farovima)

 

Treba se početi od nekud. Kad god neki novi zakon izglasaju uvijek netko napiše "državi treba novaca pa zato su to izglasali" i nikad nikom ništa ne valja. Treba konačno uvesti reda na cesti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...