Jump to content

Monza - VN Italije 2012.


KA2001MR

Recommended Posts

Proklete coprnjice iz meklarena koje su coprale da se sad moraju u nastavku sezone pocet lose stvari i alonsu dogadat.

 

Nadam se da homic nece zavrsit ni jednu utrku do kraja sezone!!!

 

Kaj mi vrijedi kad sam stavio da ce alonso bit bolji od vettela :doh:

Link to comment
Share on other sites

alo se sje zadnji i jedini krug koi je imao za napravit dobro vrijeme. isli su na foru da jedan drugog uz pomoc drs-a povuku i naprave bolje vrijeme. masica je to uspio, ali alo nije jer kad su kretali u mjereni krug, alo se prekocio odnosno zeznuo kocenje na prvj sikani. ostalo je povijest. i lukica je dobio mlade kad je vidio sto je alo napravio. meni drago da alo starta 10. nek se sad sreca malo okrene u korist mclarena. nek do kraja svi budu blizu s bodovima. bit ce zanimljivije.

diresta je iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

Jako dobra utrka i Hamiltona i Alonsa, a Perezu i Massi svaka čast

 

za onaj potez je Vettel definitivno zaslužio kaznu ;)

mooolim??? kakva kazna?? samo idiot je mogao dat kaznu.....

a sta je prosle godine alonso napravio??

 

i ne cudim se za kaznu...talijan je sudac bio ovu utrku...sjelo mu ko budali samar...

Link to comment
Share on other sites

aj BaGy ne dramatiziraj. To je kazna sam takva.

 

Više je pitanje kako Alonso nije prošle godine dobio kaznu, al u obranu sudaca, Vettel nije bio baš toliko na travi, samo ju je zakačio, a ovdje je Alonso bio skroz vani.

 

Trebao je i onaj šta je Sennu izgurao dobit kaznu... nisam pratio, jel dobio?

Link to comment
Share on other sites

Nisam Vettelov ni red bull-ov fan ali po meni nije trebao dobit kaznu...nije alonsa uoce zgurao nego je vozio svojom putanjom...sad sto je alonso "mislio" da ga moze prec s vanjske strane to je drugi par opanaka...sta mu se vettel trebao mozda maknut s idealne putanje? pa utrkuju se ne zaobilazi ga alonso za cijeli krug pobogu

Link to comment
Share on other sites

ja navijam za ferrari, al nisam ljubitelj alonsa baš, al ovdje po meni vettel nije trebao dobit kaznu, alonso je morao bit spreman na posljedice takvog pokušaja, pa to je utrkivanje, najbolje da ih na ciljnu ravninu potrpaju u simulatore i da se utrkuju na videoigrici.

 

također mislim da je kazna groesjeana pregruba i da je trebao dobit -10 mjesta za ono u spa

 

pereza u ferrari čim prije, kakav vettel, ovaj ih razbija sa sauberom, što bi bilo da ima bolji bolid

Link to comment
Share on other sites

Navijac sam ferraria od kad sam pocel gledat formulu,massa je bil pun potencijala do nezgode i od onda ni isti ali svejedno svako malo zabljesne ko danas npr i volil bi da ostane u ferrariu bar ko testni vozac jer istini za volju nece vise bit onaj stari nikad ko ca nece ni eduardo igratnogome ko prije loma.

Alonso je stvarno vrhunski voza i bilo mi je zakon kad je rekal "ok,sad je dosta" kad ga je vettel izgural i krug nakon ga je pretekal. Perez je vozac u usponu i treba ga zet u ferrari a ne summija ko ca su mislili.

Link to comment
Share on other sites

mooolim??? kakva kazna?? samo idiot je mogao dat kaznu.....

a sta je prosle godine alonso napravio??

 

i ne cudim se za kaznu...talijan je sudac bio ovu utrku...sjelo mu ko budali samar...

 

Bagy molim te, prije nego što uspoređuješ dvije sezone pogledaj malo pravilnike i takve stvari ;) evo ti malo za edukaciju

 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/101147/

Link to comment
Share on other sites

alonso je prosle godine ostavio dovoljno mjesta Fat L-u, odnosno sirinu bolida izmedju sebe i trave. ovo danas je bilo cisto guranje i ugrozavanje. nadjite na youtube-u i pogledajte. kazna opravdana.

ja geldam inace na bbc pre race, race i post race, i cijela postava komentatora i strucnjaka je iskomentirala, naravno uz podrsku video zapisa kako ej to izgledalo lani i danas.

Link to comment
Share on other sites

Bagy molim te, prije nego što uspoređuješ dvije sezone pogledaj malo pravilnike i takve stvari ;) evo ti malo za edukaciju

 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/101147/

sorry file...nisi nikakav licencirani sudac niti bivsi vozac f1 pa da mi mozes pametovat i rec da se "educiram" nekim pravilnikom napisano na blogu...

svak ima pravo na svoje misljenje..kontrirao sam na tvoje...

 

zelis onda rec da je Christian Danner needuciran? isto tako je odmah rekao da to nema veze s kaznom..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...