Jump to content

Udaranje vratima u parkirani auto


Recommended Posts

a jbg sta bi trebo? izvadit 100 eura i rec izvoli?

Koliko košta lakiranje po elementu?

ili poliranje ako je manje oštećenje ;)

 

pristojno bi bilo barem ispričati se i ponuditi sanaciju nastale štete večina bi rekla ma ok nije bed i riješeno

 

nisam opterečen sa autom jebe mi se za tu hrpu lima ali ljudi su sve više sebični i gledaju samo svoje dupe!

Link to comment
Share on other sites

a bolje da je malo dalje da mogu bolji zamah uzet :)

 

Nije uopće smiješno... ako nisi skužio, obično ljudi s truljama od autiju udaraju dobre aute. Prije mjesec dana na Bauhaus parkiralištu me udarila neka žena vratima u vrata. Njen auto valjda 2000EUR, moj s još jednom nulom iza. I ona izlazi i boli je ona-stvar. A ja sjedim vani i sve gledam. Odem do svog auta, a ono fina okomita crta preko cijelih vrata.

 

Ne razumijete da nemate problema s automobilom koji čovjek vozi, već s OSOBOM koja ga vozi. Budi toliki frajer pa ga prebij u količini batina za 100 EUR-a. Nije automobil kriv što je gazda glupan.

Link to comment
Share on other sites

Mene živcira sljedeće:

 

idem recimo u Konzum na Črnomerec, stanem se nasred parkinga gdje nema NIKOGA u nakani da me nitko ne dune vratima. Redovito kada se vraćam nazad u auto nakon šopinga, uvijek je barem jedan auto sparkan drito kraj mene (uz sve one ostale prazne parkinge okolo). Ne znam jesu li ljudi retardirani ili misle da moraju neki red na parkingu stvarati i da se ne smiju sami sparkirati a da nema nikog kraj njih.

 

 

 

Volio bi napraviti neki psiholoski test, neznam kako, mozda cisto anketiranjem ljudi koji to rade, jer mi nikako nije jasan taj sklop razmisljanja koji to cini. Ja vjerujem da ljudi to rade nesvjesno, ali zasto?

 

 

mene to ne dira radi lupanja, vec radi spavanja u autu i sigurnosti kada negdje ostavis, lopovima se lakse sakrit medu aute, nego kad je na cistini.

Link to comment
Share on other sites

kod nas su ljudi civilizurani i paze na te stvari. nikad mi nitko nije to napravil.

 

 

ja osbno prilikom otvaranja vrata svoja uhvatim rukom na mjestu di bi udarila susjedni auto ako sam parkiran blizu istog...

 

jednom sam u doba kad sam bil na faksu čovjeku oštetil lak, al jebiga, nikog nije bilo, ja imal 6 kn u đepu i kaj sad...otišel sam...

 

 

to je križ koji budem nosil cijelog života

Link to comment
Share on other sites

Koliko košta lakiranje po elementu?

ili poliranje ako je manje oštećenje ;)

 

pristojno bi bilo barem ispričati se i ponuditi sanaciju nastale štete večina bi rekla ma ok nije bed i riješeno

 

nisam opterečen sa autom jebe mi se za tu hrpu lima ali ljudi su sve više sebični i gledaju samo svoje dupe!

 

 

ja bi ti reko gle oprosti nisam namjerno, a za ostalo.tu je mastercard..al ne moj vec tvoj .D

i otiso.

Link to comment
Share on other sites

Situacija dva

 

Sinoć ispred zgrade

Stanem se na zadnji parking prije drveta i to na vanjski rub parkirnog mjesta. Dođem navecer do auta a ono C3 naparkiran na rub svog parkirnog mjesta bliže meni i na očigled da se ne moze izaci be da se vratima lupi auto

 

Ujutro dodjem do auta i svjetoplava crtia tocno di su se vrata otvarala

 

Koji je kurac svima? Nitko nema poštovanja da barem ne ošteuje tuđe stvari

 

Za malo atvari bi udario nekoga ali ovo je jedna od njih jer jednostavno nema opravdanja za to. To je stvar koja se uvijek moze izbjeci

 

 

JA udaram vratima kad mi se neko tako blizu stane, i to baš jako da mu se vidi i ostane trag, ko ga jebe! Nemam više živaca ;)

Link to comment
Share on other sites

Situacija: sjediš u autu, drugi auto se parka pored tebe, izlazi van i naravno bam u tvoja vrata. I onda slijedi najjača izjava ikad u svemiru od osobe koja je roknula svojim vratima u tvoja: "oprostite, nisam vidjela da sjedite u autu!" :lol:

 

Joooj, sjecam se ovog! :rofl:

Kako si bila luda! :D

Link to comment
Share on other sites

Situacija: sjediš u autu, drugi auto se parka pored tebe, izlazi van i naravno bam u tvoja vrata. I onda slijedi najjača izjava ikad u svemiru od osobe koja je roknula svojim vratima u tvoja: "oprostite, nisam vidjela da sjedite u autu!" :lol:

 

Meni je glupača retardirana od 40tak god rekla da me nije lupila i pravila se glupa i još se počela derat na mene.

 

Ispričao sam joj se. I ispustio sve četiri gume (naravno, na ventil, nisam ih probušio :D).

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, koji car.

 

Ja nikad neću zaboraviti gospođu i gospodina na parkingu Instituta. Dolaze njih dvoje do auta parkiranog do mog, a ja čekam djeda da dođe sa zračenja. Sve 5 kad žena otvori svoja vrata i bam o moja. Otvorim ja prozor i kažem: "Gospođo mogli ste malo lakše." Kaže ona pa što je, nije ništa. Rekoh ja: "Gospođo ako vama nije do vašeg auta meni do moga je." Na to će njen harambaša da zar ne vidim da je žena bolesna. Na to sam mu rekao da ako je bolesna mogao joj je otvoriti vrata da joj bude lakše ući u auto ili da je mogao izaći s parking mjesta pa će joj biti još lakše ući u auto. Na to je odmahnuo rukom i ušli su u auto.

Link to comment
Share on other sites

Situacija: sjediš u autu, drugi auto se parka pored tebe, izlazi van i naravno bam u tvoja vrata. I onda slijedi najjača izjava ikad u svemiru od osobe koja je roknula svojim vratima u tvoja: "oprostite, nisam vidjela da sjedite u autu!" :lol:

 

jabuka poklopi se usima :D

ti si doma otisla i pravila se da nisi vidjela kak si odvalila covjeku branik :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...