Jump to content

Udaranje vratima u parkirani auto


Recommended Posts

Kad je vec tema sto ljudi rade u autu da vam smeta moram napisati ono što me živcira daleko najviše od svih stvari vezane uz autw

 

Mrzim kada se netko parkira tako blizu da se vidi da nije mogao izaci nego da lupi u moj auto vratima. Kada se go parkiram pazim da se stanem da pošteno podijelim mjesto, kad god mogu stanem se tako da sam s jedne strane do rinzola ili zidica pa da rizik bude samo s jedne strane i di je usko radije se ne parkiram nego trazim dalje.

 

U subotu u opatiji ispred ambasadora je parking. Stanem se na zadnje mjesto i jos na vanjski rub zadnjeg mjesta. Dođem ujutro do auta i vidim konjinu sa autom ko mojim ali nonFL kako sa suvozacke strane ima mjesta za slona a sa vozacke leži na mom autu. Odmah paranoja idem vidjeti a ono rub vrata tog debila sav izudaran. Crni auto a rub vozačkih vrata nema uopce boje što znaci da je do sada sjebao na desetke drugih auta. Pogledam svoj crni auto a ono odbijena boja točno gdje se njemu vrata otvaraju. Kakav nevjerojatan bijes sam osjetio u tom trenu.

 

Šta se uopce moze napraviti kod takvih slučajeva?

 

Auto ima godinu i pol i nije imao tu prije ni točkicu

Link to comment
Share on other sites

Situacija dva

 

Sinoć ispred zgrade

Stanem se na zadnji parking prije drveta i to na vanjski rub parkirnog mjesta. Dođem navecer do auta a ono C3 naparkiran na rub svog parkirnog mjesta bliže meni i na očigled da se ne moze izaci be da se vratima lupi auto

 

Ujutro dodjem do auta i svjetoplava crtia tocno di su se vrata otvarala

 

Koji je kurac svima? Nitko nema poštovanja da barem ne ošteuje tuđe stvari

 

Za malo atvari bi udario nekoga ali ovo je jedna od njih jer jednostavno nema opravdanja za to. To je stvar koja se uvijek moze izbjeci

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj prosle zime kak je bio zaledjen parking neka zena se odsklizala mom starom u hvidru njemu pred ocima

 

I jos krenula otic.

I stari ju zaustavi i veli gospodo udarili ste u auto kuda idete, a ona ce pa kaj sad kaj vas briga nije vas.

I veli joj on glupaco uopce nije bitno ciji je i sasvim slucajno bas je moj.

I kaze ona i kaj bi vam ja sad pa nemam se vremena prepucavat nisam ja kriva kaj mi se auto poskliznul pa sam vas malo dotaknula na sto joj je on rekao gospodjo nemojte da se ja malo poskloznem i zviznem vam samarcinu pa su se poslije toga lijepo dogovorili.

Da nije naisao ode ona i boli ju pi*ka

Link to comment
Share on other sites

Vecina ljudi nije briga ni za svoje auto, a kamoli tudja! Cisti primjer je moja mater, dan danas govori kako joj je najbolje bilo dok je vozila kantu jer je nije bilo briga za nista, eto...

 

Ja recimo konstantno izbjegavam parkirat auto u tijesno, i svi mi se smiju kad vozin po parkingu da trazin neko skupo auto da se parkiran uz njega i to po mogucnosti naopako uz njegova suvozaceva vrata sta blize... tako da coviku nesmetan pri ulasku u autu, sebi pri izlasku i da san sta dalje od druge krntije od sebe! Al to ima jednu veliku manu jer postoji velika sansa zbog prevelike razlike udaljenosti izmedju mene i kante da ce ovaj otvorit vrata po komodu, vrata mu odletit na drugi zub i full forcon udrit u moj auto i napravit jos vecu stetu! Zato tom drugom autu ostavis ceduljicu na brisacu "pazi kako otvaras vrata" :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ma kreteni, neki dan taman se parkiram i evo stiže glupača, izlazi, gleda drito u mene i dum, reko jebo bi ti mater najradije mrš, stero sam ju u tri krasne pa se treba pokupila skup s autom, vidla nisam normalan, šta da radim s glupačom.. baš ono provokatorski, digo mi se tlak..

 

neki dan kombi isto tako crtu ostavio od vrata, pa sam mu nagurao štapiće od sladoleda u ključanicu, garant nema centralno loool, htio sam mu i gume ispumpat materemu, al si mislim i ovo mu je dosta.. samo da mi je facu bilo vidjet..

 

to sve u razmaku par dana, vjerujem da bi svi ovdje imali materijala za roman u nastavcima napisat..

 

uf nema mi goreg nego kad s tim usranim vratima udaraju! odma se nasekiram, zamišljam scenu iz lock stock and two smoking barrels.. :haha:

 

 

 

a ja pazim ko budala više radi svojeg nego radi tuđeg i onda sve primitivci di god parkiraš jbt..

 

evo nedavno radi ove slike htio otvorit topic, al zaboravio, nema auto valjda godinu dana, vidi se po njemu, a vrata ko sa šmirglom pobrušena.. :doh:

 

vrataw.jpg

 

to sve primitivci, još ako su auti na lizing, pa im se živo jebe jer nit je njihov, nit su ikad polakirali dio na autu i ne znaju što to znači i koliko košta i tak dalje..

 

imao sam situaciju s gosponom doktorom, neki kirurg, kakti uzoran građanin, ma krema jbt, ja izlazim s parkinga frajer dum, popizdio jer mi skroz retrovizor zaokrenuo i ja van da kaj kurac pas mater, a ovaj s kišobranom na mene (?!?!).. da ne bi prljao ruke na govno zalio sam frajera suzavcem da je mokar bio, pa bili na sudu radi remećenja reda i mira (kakav red i kakav mir?!) pa nisam kune kazne dobio jer je sutkinja bila stvarno čovjek, a ne frustrirana baba.. ovo smeće kirurško me neće nikad zaboravit, skoro svaki dan ga sretnem..

 

a da ne pričam kad se pijana bagra vraća s jaruna pa kidaju retrovizore i razbijaju šajbe iz čiste obijesti i umne retardacije..

Link to comment
Share on other sites

Hebo me pas... sto vise covjek pazi (dakle ko TT i vecina Vas ovdje,a i sam sam takav) "misli" na druge, trazi prostrane parkinge i pametno se parkira, tim vise naj***e...

A slusam bisere po zgradi i na poslu, kojima je takav nacin razmisljanja SF i gledam im aute, ono gdje koja "pikica".... ispada da bi se svi trebali tako ponasati.. idiotizam.

Link to comment
Share on other sites

Mene živcira sljedeće:

 

idem recimo u Konzum na Črnomerec, stanem se nasred parkinga gdje nema NIKOGA u nakani da me nitko ne dune vratima. Redovito kada se vraćam nazad u auto nakon šopinga, uvijek je barem jedan auto sparkan drito kraj mene (uz sve one ostale prazne parkinge okolo). Ne znam jesu li ljudi retardirani ili misle da moraju neki red na parkingu stvarati i da se ne smiju sami sparkirati a da nema nikog kraj njih.

 

Inače, ja sam naprosto alergičan na to udaranje vratima u druga vrata, a pogotovo kad netko udari i kaže - ma nije to niš, i mene su izudarali sa svih strana. Al dobro, još jedan od razloga zašto ne idem baš autom preko tjedna u grad nego samo vikendom kad je manje auti po cesti. Imam tu neku bolest u glavi :lol: pa svaki put kad se parkiram gledam oko sebe aute da me slučajno neki izudarani nebi okrznuo. Ako vidim izudaranog ne parkiram se kraj njega ni pod razno :D

 

Al ipak ima sve to smisla jer Audi nema niti jednu crticu na laku prouzročenu lošim vozačima ili debilima :D:D. Jednom su mi prek cijelih lijevih vrata nacrtali kukasti križ al to sam skinuo sa nitrom dolje!

 

Photo0073.jpg

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Uh taj parking ja s time nemam sreće, otkad je auto kompletno ofarban lijepe se ko muhe.

 

Ukupno 5 puta me je neko lupio i pobjegao i sada sam napokon peti put uspio čovjeka uhvatiti. Moj auto jedini, ali jedini na parkingu i ide na rikverc i lupi i već majstor krene dalje i srećom ga uhvatio, inače bi ga lovio i jebao mu mater. Al užasan osjećaj vidiš ga da ide prema autu i da neće stati i mašeš mu a on hladno gleda naprijed i ni ne obazire ima li koga otraga. Srećom to ide sutra majstoru.

 

Mislim je auto strar 16godina, al ofarban i sve napravljeno komplet i dtalno lupi netko, prednji branik mi je netko kukom odvalio, prednji blatobran kraj fara udubljen, desni je isto dobio, al kako mi je netko uspio razbiti zadnju haubu to mi još dan danas nije jasno. I najveći mi je problem što je neka luda perla boja i nemam para za sve napraviti i onda se voziš tako i mene osobno sramota, kao neki sređen auto a sav okrnjen. Ne bi mi toliko žao bilo da ga sam razvalim. A za vrata ni ne marim više, uvijek pokušaš negdje parkirati gdje misliš da neće al ne pomaže.

 

 

I baš neki dan pred zgradom ti uparkiravs passata na rikverc i zabije de u novi swift i isčupa mu tablicu i nosač i pukla i hladno krene dalje i parkirs na drugo mjesto. I gledam krene u svoju zgradu ni ne mareći i digne mi tlak, reko gospodine vidite šta ste tamo napravili i on bahato da bjež mali šta se mješaš. I doslovno reko jebem ti ja mater, naći ču čovjeka i reći mu sve detalje. Ostavio ovom cedulju sa svojim brojež i detaljima od ovog i s obzirom da me čovjek zvao ponovno ću mu staviti cedulju ako vidim auto kraj zgrade jer ne vjerujem da nebi zvao da mu posvjedočim

Link to comment
Share on other sites

Jooj na takve sam posebno alergičan. Ako te već boli qrac za svoj auto pazi na tuđe jebene aute. Mrzim neodgovorne i nesposobne ljude. A najgore od svega mi je kad dođem na prazan parking, namjerno se stanem pun qrac daleko i dođe neki jebeni idiot i od cijelog praznog parkinga on se baš odluči sparkati pored moga. Ok ja znam da sam malo poremećen i šta mi to ima smetati bla bla, ali koju pičku materinu se mora od svih praznih mjesta stati pored parkiranog auta? Kakav je to poremećaj ljudima u tintari? :doh: :doh:

Link to comment
Share on other sites

S time se jednosatvno treba pomiriti da nekome to stvarno i "nije ništa" kad ti zabije vrata u vrata jer on to stvarno misli. Većini ljudi su auti samo za od točke A do točke B, ako je puknuta maglenka i izgrebana desna strana koga boli briga.

 

Mi doma imamo 2 parkiran mjesta ali je full usko i uvijek moram ostavit svoj auto paralelno pored tatinog koji svako jutro u auto ulazi pričajući na mobitel i sa 6 torbi i svaki al svaki jebeni put mi otvori vrata u moj auto. Isto tako sigurno nekome napravi i u gradu itd.. Jebiga, on to ne kuži i amen. Par tjedana nakon što je kupio novog mondea je zapeo za zid preko zadnjih vrata i zadnje stranice - to još stoji tako -> auto vozi->njemu dobro.

Link to comment
Share on other sites

došao u zagreb, auto ganc nov ispod čekiča, bježim što dalje od ijednog parkiranog vozila full desno, nabliži auto 100m, od vrata u centar 100m, i naravno idem van iz centra i evo kretena, zaljepljen do mene, ljevo i desno 50-100 parkirnih mjesta :doh:

 

23082008102.jpg

Link to comment
Share on other sites

Živciranje oko mog auta i takvih debila mi je pod normalno, ali mi je zato totalni gušt kad sam sa kombijem pa vidim da je netko sparkan na crtu i to sa vozačkom stranom.

 

Onda sparkam kombi tak da nema šanse da može ruku gurnut kroz ta vrata, pa nek se uvlači kroz suvazačka i preskače prek mjenjača... :lol:

Link to comment
Share on other sites

došao u zagreb, auto ganc nov ispod čekiča, bježim što dalje od ijednog parkiranog vozila full desno, nabliži auto 100m, od vrata u centar 100m, i naravno idem van iz centra i evo kretena, zaljepljen do mene, ljevo i desno 50-100 parkirnih mjesta :doh:

 

Pa kak ne kuzite, ovako ako dodje lopov, uvijek ce prije u vrecu uzet vas (bolji) auto, a ne njegov, a u vrijeme dok ne dodje, auti se druze, nisu usamljeni.

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam s nekim kršem od auta uvjek otvorim iz sve snage da izrokam auto do mene ako se preblizu naparkiro, znao sam i lim ulubit

 

a često mi se zna desit s autom, otvorim vrata sjedenm i nemogu ih zatvorit jel su zapela o zidić i taman je od moje težine tolko niži da grebe po zidiću :)

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

ja kad sam s nekim kršem od auta uvjek otvorim iz sve snage da izrokam auto do mene ako se preblizu naparkiro, znao sam i lim ulubit

 

 

To nije lijepo od tebe, možeš se sramiti. Što znači preblizu - ako je automobil širok 180cm, a parkirno mjesto je 210cm? Preblizu je ako je pogriješio 10cm u lijevo?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...