Jump to content

Ugradnja plina Seat Leon Cupra 2.0 tfsi


Recommended Posts

Koliko se treba vozit po otvorenoj cesti da bi cupra trošila 8l?

Normalno ko i svi drugi, evo recimo dionica od Krčkog mosta do Novog Vinodolskog, vožnja u koloni koja se normalno vozi bez zastoja, ideš ispod 7.5 ko od šale, ak može moj onda može i stock cupra. Po meni je recimo nonsens ići preticat ikog kad ćeš doći 3 sec prije nego bi došao da se normalno voziš.

 

Oko 110, 120 konstantno. 6. Naravno.

Ali po meni, to je totalno mucenje auta.

Probao par puta spustiti max potrosnju i dosao do 8.1. Prezivcan sam valjda. :D

 

Zašto bi bilo mučenje ako ga voziš stalno od 2000 do 2300 rpm ? A turbo fila već od 1800 ? Pa osjećaš kad se auto muči, a to je ispod 1500 rpm a na 1500 se stvarno ne moraš voziti. Ja kad štedim i kad se normalno vozim, vozim od 2000 do 3000, nikad ispod 2000. Naravno da ne šaltam 1.2.3. na 2500 jer nisam takav pacijent, pričam o NORMALNOJ vožnji otvorenom cestom u 4. 5. i 6. brzini, ne znam jel ikad pređem 3000 rpm ako stvarno nema potrebe, pa zato postoji turbo pa da imaš snage i na nižim okretajima (moš mislit koja ti snaga treba za normalnu vožnju).

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Leon Cupra, 2.0 TFSI istina nije najidealnija podloga za ugradnju plina.....razumijem one koji ne mogu u istoj rečenici vidjet plin i sportski nastrojen auto....uglavnom se tu radi o ljudima koji NIKAD nisu imali to dvoje u praksi zajedno...Najbitniju stvar je napisao Coupe VD: apsolutno je frustrirajuće kad shvatiš(a to pogotovo shvaćaju oni koji su često u ZG-gužvama) da se 80-90% vožnje sa svojim sportskim autom taljigaš u kolonama, a 10-20% voziš kak taj sportski auto i treba vozit...a pritom ti auto troši 12-15 lit. u tom režimu dok gledaš u board kompjuter i očitavaš prosječnu brzinu od 39 km/h....i iz džepa ti pritom curi konstantno 130-160 kn na 100 km, a uživancije u tragovima....pa zašto ne bi onda bar smanjili troškove ugradnjom plina....pogotovo ak se tu radio 6 ili 8 cilindričnim gutačima benzina...

Oni koje prate LPG scenu već znaju da dugi niz godina proizvođači plinskih sustava rade intenzivno na pronalaženju pouzdanih i kvalitetnih rješenja za motore s direktnim ubrizgavanjem(TFSI, TSI, DISI, itd....)...ovi sustavi koje ste spominjali koji rade kombinacijom plin + malo benzina u svakom trenutku , će uskoro postati stvar prošlosti...Nizozemski proizvođač PRINS koji slovi za vodeći brand LPG sustava u svijetu je razvio sustav pod nazivom Direct Liquimax System, namijenjen upravo spomenutim motorima...taj sustav je već pobrao brojne nagrade iako je njegova ugradnja tek u začetku...Kolko sam čuo, u razvoju se koristio, između ostalih i jedan Golf VI GTI koji je odvrtio na LPG-u prek 100.000 km bez ikakvih problema...ja sam, osobno vidio jednu Škodu Octaviu TSI slovenskih tablica u koju je ugrađen taj sustav...zašto je taj sustav miljama daleko od dosadašnjih?...prvo, nema plinskih injektora, nema isparivača, ali je zato tu plinska pumpa....plin se u tekućoj fazi pod visokim pritiskom ubrizgava kroz benzinske injektore u motor...dakle , nestaje potencijalni problem zaštopavanja benzinskih injektora.. obzirom da odmah ide plin u tekućoj fazi u motor, onda se i auto više ne mora palit na benzin kao do sada nego odmah na plin...nema trzaja prilikom prelaska benzin/plin, auto ide praktički jednako na oba goriva....ne znam jedino kad će se počet ugrađivat i kod nas, znam da Prins razvija posebno za svaki auto gotove komplete, bar za ove najtraženije aute...za ostale se kombiniraju komponente na raspolaganju

 

 

istina sve kaj si napisao za gradsku voznju,samo bi htio dodat da je zapravo super dobro kad imas prosjek brzine 39kmh.

ali sta se dogadja kad imas prosjek 19kmh po gradu? a to u zagrebu nije problem za ostvarit jer ja tu u grazu koji je xy puta manji od zagreba imam svaki dan,i onda pocinje glavobolja sa benzincom.

evo za usporedbu potrosnja 3 razlicita auta u istim uvjetima iste relacije svaki dan(19-20kmh prosjek,dakle stani kreni uobicajna jutarnja guzva po gradu):

Astra g cabrio 2.2i 147ks 14-16 litara ovisno jeli klima upaljena ili zimski uvjeti.

Volvo S60 2.3 5 cilindara 330ks 15-16 litara a oce i 18 ak se malo poganjam,nije mu tesko.

Volvo S60 2.4Diesel 5 cilindara cca 180ks 8,5-9 litara bez da pazim.

 

a recimo otovrena cesta koju svi uzimate za mjerilo izgleda puno povoljnije ali jebes to kada najvise vremena provodim u koloni u gradu.

al evo usporedbe za ista tri.:

otvorena cesta i autoput 160kmh(relacija graz zagreb i nazad)

Astra g cabrio 2.2i 147ks cca 12- 13 litara a ako vozim 130-140 onda 8,5.(valjda je krov jako usporava)

Volvo S60 2.3 5 cilindara 330ks 9-10litara a ako vozim 130-140 onda 9 pa zato ne vozim nikad ispod 160.

Volvo S60 2.4Diesel 5 cilindara cca 180ks 7-7,2 a ako vozim 130-140 onda oko 5,5-6.

 

e sad da rezimiram,da je moguce ovdje u grazu atestirati plin,nebi razmisljao ni minute jer litra plina u sloveniji kosta 0,79€ a litra benge 1,60€.

zasto PLIN? pa zato jer kao sto je netko napisao 80% voznje stojim ko kreten u koloni i kurim 15-16 litara benzina po 1,60€ bezveze.

a one fore trosi mi 7 litara do krka mos zaboravit jer neides svaki dan na krk i takva putovanja.

lp i zivio plin:thumbsup:pa makar vozio nesto tipa posche cayenne iliti almayti safet cupra TEEFISI.

Edited by GonzoT5
Link to comment
Share on other sites

I treba napomenuti da s novim sustavima koji ubrizgavaju tekuci plin, snaga auta je od 4-5% veca na plinu nego na benzinu.

 

Ako su toliko razvili sustav da TFSI stvarno može iskoristiti potencijal visokih oktanskih vrijednosti kod plina onda je to super ! Samo koliko to košta? I koliko je teška instalacija? Jel se stvarno isplati dić auto za 5% i istovremeno natovarit u njega 100kg tereta? Jedino ako ukupna računica štima jer je takav sustav pretpostavljam jako skup

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Kojih 100Kg? Nema dodatnih injektora, kablovinja za njih, isparivača?? Imaš novu pumpu, malo cijevi i novi tank. To sve skupa nema preko 30 kg, ako i toliko. 5% snage više je samo bonus, plin je tu na prvom mjestu kao alternativno jeftinije gorivo.

Link to comment
Share on other sites

Kojih 100Kg? Nema dodatnih injektora, kablovinja za njih, isparivača?? Imaš novu pumpu, malo cijevi i novi tank. To sve skupa nema preko 30 kg, ako i toliko. 5% snage više je samo bonus, plin je tu na prvom mjestu kao alternativno jeftinije gorivo.

 

2 fire, tcode> I koliko to košta na kraju i koliko je sigurno? Evo recimo na mom autu, čisto informativno

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

i jos jedna prednost plina, da u boostu ne moras ici na lambdu 0.8 ili bogatije. Ljepo lambda 0.9 i stedis gorivo.

 

Jebote štednja na boostu, meni je bitna štednja kad nisam u boostu, na boostu nek troši 30 litara / 100kmh, nije me briga :D

Link to comment
Share on other sites

Jebote štednja na boostu, meni je bitna štednja kad nisam u boostu, na boostu nek troši 30 litara / 100kmh, nije me briga :D

Nije to samo štednja. Kod benge moraš doslovno zalijevati motor sa gorivom da ga zaštitiš, i pri tome gubiš dio snage zbog nepovoljnog AFR-a. Sa plinom ne moraš, možeš i na boostu imati omjer zraka i plina za maks. snagu.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad ćeš i ti stavit plin...;)

 

Zato i pitam koliko košta i jel to uopće moguće na mojem budući imam RS4 injektore i drugi umetak visokotlačne pumpe. Vidim da to dvoje treba prepravljat a nebi se baš igrao s takvim stvarima na autu od 220ks po litri ;)

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Dal se sistem moze ugradit u nekoj drugoj zemlji tipa italija di Su prakticki izmislili sve moguce sisteme plina, a da se moze legalno atestirat u hr?

 

Ipak bi vise vjerovao nekim stranim majstorima koji ipak imaju neke standarde

Edited by Boki
Link to comment
Share on other sites

Dal se sistem moze ugradit u nekoj drugoj zemlji tipa italija di Su prakticki izmislili sve moguce sisteme plina, a da se moze legalno atestirat u hr?

 

Ipak bi vise vjerovao nekim stranim majstorima koji ipak imaju neke standarde

 

pricekaj da hrv udje u EU,onda ces moci,samo u italiji ili nekoj slicnoj zemlji sistem i ugradnja kostaju sigurno 4 kile €.

Edited by GonzoT5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...