Jump to content

Michael Schumacher to retire from Formula 1 at end of season


pelepelezg

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Čini se da je bilo ovako, i to govorim s nekoliko ljudi koji su svjedočili nesreći: Michael nije bio tamo samo sa sinom, društvo im je pravilo i par prijatelja.

 

Michael je skijao po stazi, a između te kojom se kretao i druge staze, bio je dubok snijeg u koji je on otišao, ali čini se da nije vozio brzo, jer je krenuo pomoći prijatelju koji je pao. Vjerujemo da je u dubokom snijegu udario u kamen kada je ulazio u zavoj. Taj udar ga je odbacio u zrak, od čega je izgubio ravnotežu, pao i udario glavom u drugi kamen.

 

Bio je to nevjerojatan niz iznimno nesretnih okolnosti, ali nesreću nije uzrokovala njegovo skijanje velikom brzinom.

 

9 znakova

Link to comment
Share on other sites

profesionalac ne smije tako reagirati ma sta god da mu se napravilo

to je krajnje primitivno

 

da se razumijemo, golobradi, ja gledam F1 i navijam za sumahera od utrke kad je vozio na beneton i sasula mu se getriba pa je naganjo hilla takav (mislim da je to bilo 1995-6), tako da nemam nista protiv njega. ali ponekad je takva cigančina za volanom da je to prestrašno.

ko i kad je namjerno skrenuo u nekoga da je izgubi prvenstvo. fuj

ali i dalje mi je on bio broj 1 jer me odusevio ko klinca

 

ali ti to ne mozes shvatit

Edited by Alfaludak
Link to comment
Share on other sites

izlazak sumija iz f1 je bio i moj kraj gledanja f1, a dizao sam se u 2-4-6h ujutro na direktne prijenose. od kad je alan prost izaso iz f1 ja sam bio zasmija i od onda ga pratim svaku utrku. bio je ponekada poprilicni smrad kaj se tice voznje ali to kaj je on napravio u f1 mislim da je neponovljivo.

ovo kaj mu se dogodilo stvarno nemam rijeci. . . .

Link to comment
Share on other sites

profesionalac ne smije tako reagirati ma sta god da mu se napravilo

to je krajnje primitivno

 

da se razumijemo, golobradi, ja gledam F1 i navijam za sumahera od utrke kad je vozio na beneton i sasula mu se getriba pa je naganjo hilla takav (mislim da je to bilo 1995-6), tako da nemam nista protiv njega. ali ponekad je takva cigančina za volanom da je to prestrašno.

ko i kad je namjerno skrenuo u nekoga da je izgubi prvenstvo. fuj

ali i dalje mi je on bio broj 1 jer me odusevio ko klinca

 

ali ti to ne mozes shvatit

 

covjek je gubio prvenastvo zbog toga, a mutavi coultahrd ga nije htio pustiti da ga obidje za cijeli krug, a ovaj bio brzi od njega preko 2 sec po krugu.

 

reagirao je ko svatko tko je pod adrenalinom i ljutnjom.

 

car jedan jedini takav se u F1 nece ponoviti nikada.

 

samo se nadam da ce se izvuci od ove nesrece bez posljedica

Link to comment
Share on other sites

sto se tice vozaca skidam kapu...

znam da je izgubio naslov, ali brate brzi si - prestigni me. za koji kurac bi ti se ja micao

 

bas se pravis mutav...zaostajes cijeli krug i da nekog kurca valjas ne bi zaostajao jedan fucking krug...makni se i ne pravi se grbav

Link to comment
Share on other sites

kog boli k.. kaj je bilo u formuli tada ?

 

čovjek je nabebo, izvuč će se jer je borac i to je to..

bitno sam da se oporavi kak i zaslužuje..

 

 

nikad ga nisam preferiral jer mi se zamjeril kad je slavil pobjedu u Imoli, ovo ostalo skroz nebitno..

 

 

ima pbjednički mentalitet i to mi se uvijek sviđalo kod njega makar ga nisam simpatiziral..

 

 

tek kad je prestal vozit ( 1. put ) sam pogledo intervju snimljen u štali za konje kod njega u švici..

 

trajal je cca čuku i pol i tad su mi neke stvari postale jasnije o njemu

Link to comment
Share on other sites

tek kad je prestal vozit ( 1. put ) sam pogledo intervju snimljen u štali za konje kod njega u švici..

trajal je cca čuku i pol i tad su mi neke stvari postale jasnije o njemu

 

ima tog negdje na jubitou možda ak znaš?

da ubijem novu godinu na poslu, možda i meni postane simpatičniji iako sumnjam :D

 

u svakom slučaju, nadam se da će se izvući...

Link to comment
Share on other sites

mozda ga je htio pustit al ovaj nije vidio od kisne magle pa se zabio

 

sta god bilo, njegov sam navijac bio i sad kad je vozio za kurac, ali ne odobravam tucnjave u sportu. igraj ragbi pa se tuci

 

za mene je bilo kakav oblik nasilja u autosportu neprihvatljiv, a vi sta god hocete, to je moje misljenje

Link to comment
Share on other sites

mozda ga je htio pustit al ovaj nije vidio od kisne magle pa se zabio

 

sta god bilo, njegov sam navijac bio i sad kad je vozio za kurac, ali ne odobravam tucnjave u sportu. igraj ragbi pa se tuci

 

za mene je bilo kakav oblik nasilja u autosportu neprihvatljiv, a vi sta god hocete, to je moje misljenje

 

Kad su se vozači šamarali je bilo i dobrih trka, danas je to sve samo ne trke

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...