Jump to content

Fiat Marea 1.9 TD 100 - ima li netko?


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

postelali smo tp senzor na vrijednosti da ne pali lampicu, ali auto i dalje ne ide i NE DIMI crno

 

Sad sam isao opet mjerit i turbina puni 0.8 bara, dakle, sve serijala :)

Sve cijevi i sva crijeva su ispravna...

 

 

Jos mi ostaje naci nekoga da ispita tlak te lucasove pumpe :) ja ju ne budem skidao sigurno :D mozda kad cu opet zubcasti mjenjat za par godina :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nesto meni nije jasno, tj. puno toga meni nije jasno :D

 

Nakon sto sam skuhao motor slozio sam sve, dizne, reparirao pumpu, bla bla bla kompresija savrsena, auto pali na okret kljuca, ide odlicno za tih 100 ks, cak i vise od toga moram priznat

 

ALI TROSI KO BROD hahaha

 

300kn - 350km ali voznja kao po jajima, 70% autocesta max 120-125 kmh

300kn - 300 km ali kolinje cijelo vrijeme, stalno gas u podu, bez milosti

 

ne kuzim nimalo, auto ne dimi crno, dakle nema previse nafte, ide odlicno sto moze Jerba potvrdit sa svojim nacipanim seatom :)

turbo puni odma na 1500 okretaja, auto ima odlicne vozne karakteristike, vrti se ko benzinac, sve serijala i 0.8bara

 

zasto trosi 9 litara kad se vozim da smetam na cesti???

Link to comment
Share on other sites

najradije bi sa komparatorom izmjerio di je 100% GMT ali nemam mogucnost gurnut u cilindar jer je glupa komora u glavi na koso

 

iako sam mozda ovako po oznaci fulao jako jako jako malo, sto ne bi trebalo imati nekog velikog utjecaja

 

 

kod njega se stavi blokada u pumpu i dolje na radilicu i to je to, elektronika sve radi sama

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno nema veze, niti ne znam je li slično na marei kao meni, ali...

sunny mi je trošio 17-18l na 100km, radio je normalno, mehaničar mi je rekao da je neki kurac s čokom i da ga drži otvorenog (mada mi je izgledalo da ne...) i rekao mi da se obratim auto električaru da mi ispita struju. na kraju je bio neki relej od 50kn koji je drkao po čoku

Link to comment
Share on other sites

Evo je ..

 

 

kqgak.jpg

 

sPe9c.jpg

 

 

Od opreme ima sve, abs, servo, automatska klima, 2 airbaga, full kožu koj treba dotjerat, KUKU :) , radio sa komandama na volanu, el siber, el retrovizori sa grijanjem.. ono, bas sve sto se u to vrijeme moglo kupiti.

 

 

 

E, da, sinoc sam izuo gumu sa felge! Namontirane nove zimske i jucer kak je snjeg bio nisam vidio da je prazna guma i jebiga nakon par100 metara cudan zvuk iz kotaca pogledam a kad ono GUMA PALA SA FELGE :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...