Jump to content

Brutalno maglenje stakala u autu?


Recommended Posts

Pitanjce za znalce, s čim je najbolje očistiti zamašćenu prednju šajbu i gdje kupiti to sredstvo?

Radi se o tome da su dečeci u praoni našpricali i šajbu zajedno sa instrument pločom pa sada koliko god da ju operem ostaju crte kao da se nešto slijevalo, oni curci.

I nikako mi to ne ide dole,ujutro moram zagrijati auto da bi mi se šajba i prozori odmaglili, bez grijanja nikakvo brisanje ne pomaže, samo bude gore razmazano.

Link to comment
Share on other sites

Pitanjce za znalce, s čim je najbolje očistiti zamašćenu prednju šajbu i gdje kupiti to sredstvo?

Radi se o tome da su dečeci u praoni našpricali i šajbu zajedno sa instrument pločom pa sada koliko god da ju operem ostaju crte kao da se nešto slijevalo, oni curci.

I nikako mi to ne ide dole,ujutro moram zagrijati auto da bi mi se šajba i prozori odmaglili, bez grijanja nikakvo brisanje ne pomaže, samo bude gore razmazano.

 

Topic o čišćenju stakla

Link to comment
Share on other sites

cekaj, to stvarno pomaze??

 

yep

..................

EDIT: svaka čast ekipi koja sa jonom i arfom pere stakla, stvarno ste zakon. Ako je skroz masno ocat i topla voda i dodao bi malo limuna da tjera insekte dok je auto parkiran da ne prljaju staklo izmetom

Edited by Mattas
Link to comment
Share on other sites

iNace za probleme s vlagom imate one odvlaživače,sa tableticom unutra,nemrem se sad sjetit kak se zovu,ceresit stop vlazi ak se ne varam...prilično sam siguran da cete se začudit koliko vlage pokupi na sebe,tj koliko tekucine se pojavi u posudici

 

imaju od nedavno i model mini taman za auto

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...