Jump to content

Brutalno maglenje stakala u autu?


Recommended Posts

Imam problem koji ne mogu riješiti. Naime radi se od Astri G karavan i do prije godinu dana kak si još prije toga mijenjali šajbu nije bila dobro zalijepljena i svaka kiša i voda je curila po A nosaču u vozilo. To je prije godinu dana rješeno. sad kako su počele niže temperature ne može se voziti u autu koliko se stakla sva magle. doslovno budu mokra.

 

što je uzrok? otkuda tolko vlage moze biti u ventilaciji? jel bi znao netko?

Link to comment
Share on other sites

A ako nije on vrlo je moguce da ti ne dihta šajba dobro, ja sam imao slicnih problema s Puntom, nije sajba bilo dobro zaljepljena i bilo je isto kao i tebi, makar voda nije curila niti ništa, kuzilo se jedino pod snijegom ili jakom kisom da se izunutra zarosi sve, dao prelijepit cijelu i od onda sve super

Link to comment
Share on other sites

ja sam mijenjao šajbu zbog sudara i od onda mi se zimi brutalno magli dijagonalno od vozačevog donjeg kuta prema desnom gornjem. nađi si neki manual o astri pa pogledaj ako treba još kakva brtva ili neki kurac pod staklo prije ljepljenja. da ti je hladnjak kabine krepao ne bi imao grijanje

Link to comment
Share on other sites

klima ne radi jer je pukla cijev od kompresora pa smo ju skinuli. grijanje radi super. tepisi su suhi. ujutro kad je hladno uđem u auto upalim ga i krenem. nakon par min boravka u autu kao da sam počeo paru rokat po staklima. sva stakla. otvorim prozor za par minuta se osuši. zatvorim opet isto.

filter kabine sam mijenjao prije par dana jer sam mislio da je mozda on zastopan. kaj bi jos moglo bit?

@ francuz: gdje se nalaze ili kak izgledaju odrzačnici ti ?

Link to comment
Share on other sites

Meni je ista stvar, mislim da je mali kiler unutra otisao. Pustim klimu i posusi se sve, ali nakon jedno pola sata voznje isto. Osjecam se ko one babe sto se po zimi voze tako da obrisu 5cm kvadratnih snijega sa auta.

Link to comment
Share on other sites

Zna se magliti ako su bila spuštena stakla, a već je pala magl/rosa. Onda se prozori navlaže i sve skupa s ne održavanjem stakla dužim od 2-3 tjedna izaziva magljenje + ove oscilacije u temp. pogotovo ako je auto garažiran. Ja bi također morao očistiti stakla. Inače, to fino rješavam s klimom.

Link to comment
Share on other sites

klima ne radi jer je pukla cijev od kompresora pa smo ju skinuli. grijanje radi super. tepisi su suhi. ujutro kad je hladno uđem u auto upalim ga i krenem. nakon par min boravka u autu kao da sam počeo paru rokat po staklima. sva stakla. otvorim prozor za par minuta se osuši. zatvorim opet isto.

filter kabine sam mijenjao prije par dana jer sam mislio da je mozda on zastopan. kaj bi jos moglo bit?

@ francuz: gdje se nalaze ili kak izgledaju odrzačnici ti ?

 

 

 

ako ti ide para onda je definitivno mali killer ili ti ga killer grijanja

Link to comment
Share on other sites

@ francuz: gdje se nalaze ili kak izgledaju odrzačnici ti ?

 

Kada sam u jednom od autiju ugradio woofer skužio sam da vani nešto klapara. Išao sam pregledati gepek i primjetio da postoje nekakve kockaste mrežaste rupe s gumama na sebi koje kada npr. pušeš na njih iznutra - ispuštaju zrak prema van, no izvana ne puštaju ništa unutra. E sada, ja sam to začepio i vani nije ništa klaparalo, woofer je bio glasniji, no šajbe su se počele magliti i vrata sam morao jače udariti da bi se zatvorila - jer se tlak (kroz te odzračnike) nije mogao izbiti van.

 

Oni su u 99% slučajeva na krajnjem zadnjem dijelu automobila, kod rezervnog kotača ili u plastikama zadnjih blatobrana.

 

Nekada pomogne i promjena filtera....

 

BTW provjeri da li gubiš tekućinu za hlađenje motora (ovo što dečki kažu da ti grijanje kabine ispušta vodu) i naravno - predihtaj šajbu. Možda je najbolje otići na miniwash pa "silovati" prostor oko prednje šajbe visokim tlakom da vidiš hoće li se pojaviti koja kapljica u unutrašnjosti.

Link to comment
Share on other sites

definitivno imaš preveliku koncentraciju vlage u kabini..

 

najčešći uzrok (iako ne djeluje logično) je voda u gepeku u prostoru rezervnog kotača ili u rupama iza zadnjih blatobrana, tamo gdje na nekim autima stoje dizalice..

 

ovo ti je najjednostavnije za provjeriti i ne košta ništa, pa vidi.. plus dobro odmasti stakla jer taman da je sve ispravno prljava stakla se teško odmagljuju..

Link to comment
Share on other sites

kaj nejde od sibera odvod po A nosacu?

jer ja imam siber i sad skuzio u gepeku vlazno, ali ne di je rezervni kotac nego s lijeve i desne strane oko, a rupa suha. Znaci vjerovatno mi zastopani ti odvodi ili?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...