Jump to content

All season gume


Recommended Posts

Kratko pitanje.

 

Trenutno je zakon da po zimskim uvjetima cestom smiješ voziti samo sa zimskim gumama?

 

Da li to uključuje All Season gume?

 

Konkretno, radi se o GoodYear Vektor 5 gumama.

 

Imaju ovu oznaku na sebi:

 

$(KGrHqVHJCkFBfiD-G2ZBQdDZqg-5g~~48_20.JPG

 

nešto niže i ovo

 

guma.png

Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

ne uključuje. u sloveniji su čak naveli razliku između M+S i M+S s pahuljicom jer su neki proizvođači počeli koristiti M+S oznaku na cijelogodišnjim gumama i to njihovi panduri znaju pa se pazi

 

btw, cijelogodišnje su smeće najveće

Link to comment
Share on other sites

ne uključuje. u sloveniji su čak naveli razliku između M+S i M+S s pahuljicom jer su neki proizvođači počeli koristiti M+S oznaku na cijelogodišnjim gumama i to njihovi panduri znaju pa se pazi

 

btw, cijelogodišnje su smeće najveće

 

kakvu si drogu jeo

 

pa ima pahuljicu

Link to comment
Share on other sites

lol imam vip-ov mobilni internet i nije mi otvorio drugu sliku. ova prva bi prošla kad bi uz to imala M+S oznaku, a ova druga bez beda. neke cijelogodišnje nemaju sunca i pahuljice nego samo piše all season ili all weather. bez obzira na broj slikica, cijelogodišnje su shit

Link to comment
Share on other sites

Ta Goodyear Vector je cist solidna guma, ali samo to :D... nista vise... niti ljetna niti zimska... sredisnji dio je zimski, dok su bocnice ljetne :D...

 

2 woo: kaj je najbolje, te gume su skuplje i od ljetnih i od zimskih....

Link to comment
Share on other sites

ma nemas problema s tim gumama, na gumi su sve moguce oznake ali M+S sa famoznom planinom i pahuljicom, cim vide planinu i pahuljicu murjak zna da mos na everest s njom ..

 

tek sam sad primjetio da oko M+S imas jos bar 500 pahuljica, pa ako to nije dokaz da je to zimska guma onda stvarno :D

Edited by scary
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...