Jump to content

punto mk2 - vuce struju


Recommended Posts

pa koliko je to?

 

inače prije godinu dana ode mi na puntu aku, teže je palia i nije tija nakon 3-4 dana ne paljenja ni mrdnut. lipo zamjenim aku, sve 5, i vratim se sa puta, i idem ga upalit nakon 4 dana i opet neće!! proguglam i nađem problem u hebenoj pločici radija :lol:

 

sad je vadim vanka, i auto pali kad god, koja god temperetura bila, i nakon x dana stajanja :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

na kraju nije ništa izvlačilo.

ja najčešče preko zime samo odem na posao i s posla, to je sve ukupno 3-4km i 2 min vožnje pa onda opet stoji 8 sati i kaže mi da ga ta 2 paljenja izvuku više nego što se dopuni.

sad mi je kapacitet akumulatora ispod 30% i kaže da ga moram stavit na punjač.

 

znam da te relacije ubijaju akumulator, al nisam mislio da toliko

Link to comment
Share on other sites

Nije ti to bas normalno.Radim isto ko i ti..malo.plus jos je u dizel...a akumulator je jos prva ugradnja...10 gidina star.

Frend s posla ima punta..ko tvoj..svake 2-3 godine novi aku...istii problem ko i ti..nekaj su talihani sjebali

Link to comment
Share on other sites

Mozda zato sto je akumulator onaj specijalni manji od 45ah da stane u onu kutiju, frend je imao takav problem, skinuo kutiju dolje i kupio 55ah akumulator i stvar rijesena, al ja bas ono radim malo, malo km i znam ga upalit i ugasit neki put i 10x

 

problem je kad su temp dosta ispod nule

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...