Jump to content

trazim duze sarafe s pomicnim konusom


Jopa

Recommended Posts

meni treba danas :) idem popodne na tehnicki pa bi volio stavit zimulje i 18" :)

autoprocentar je zatvorio poslovnicu u Sesvetama a VŽ mi nije opcija. C-mod nema.

Ja sam to prije par godina kupio u tp-u ali tp se raspao i nis od toga.. :(

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

sve potrebne informacije pisu gore, bar onome tko zna o cemu se radi :D

 

 

 

pametno jako,pitat cu vidovitog milan da mi kaže koje dužine imaš na autu serijala pa cu dodat dva cm...ima još par trgovina koje su imale ali ni jedna nije u dubravi

 

 

sjedneš u brzi auto i zaletiš se do bjelovara

 

http://firma.hr/bonus-plus/P30

Edited by Vucko
Link to comment
Share on other sites

hahaha! Nemoj se trudit ni Vucko, ako nisu ducani u mojoj ulici predaleko mi je.. a za duzinu, citirat cu se: "sve potrebne informacije pisu gore, bar onome tko zna o cemu se radi". Duzi sarafi se smatraju 50+mm, duzina varira izmedju prozvodjaca po pola cm. nisam nikad vidio serijala saraf od 1cm i od 5cm tako da ti prica ne stoji. ali hvala ti sto si se ponudio pitati vidovitog milana! javi sta je rekao :)

 

aj fakat no hard feelings :)

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Znaci, Vulkal, Molydon, bivsi TP, Kreso, Tokic, Hrvoje, Jasmar i svi vulkanizeri na istocnoj strani zagreba nemaju niti znaju di se mogu nabavit duzi sarafi! LOL presmijesno! prije bi uran kupio nego sarafe LOL!!! Cak sam dobio info da odem u Sloveniju po njih...

 

Vucko jebemu misa pa necemo se sad pocet vrijedat, ja u kuci zivim ne u zgradi.. fuj zgrada :P Zamisli, cijelih 200m ulice sam prosao (dva puta) i nigdje sarafa.. cekam jos sta je Milan rekao :thumbsup: :rofl:

 

 

Nik, ako ne nadjem (a sad je vec 90% sansa da ih necu naci) uzet cu brezone i matice te izbusit glavcine na 4x100. Ako si za takvu kombu, javi pa uzimamo grupno :)

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...