Jump to content

T: reparacija volan letve !


rs200

Recommended Posts

xxxx ekipa !

kako se vec i iz naslova da naslutit , trebam nekog da mi reparira (ne s repom nego s pravim materijalima) volan letvu !

radi se o audijevoj letvi .

opce nije bitno gde se nalazi u HR, samo da je pouzdan i da odradi posel kak spada.

molim za preporuku !

 

Hvala !

Link to comment
Share on other sites

kolko je meni covjek objasnjavao da se zbog sjebanog kroma na sipki sjebali i semerinzi i pustalo je ulje. to je bila kao kompletna reparacija, a da to nije bilo sjebano trebalo bi ju samo predihtat, nove semeringe i vozi (za "polugeneralku" je bila cijena oko 600kn)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to radio u Pintar Hydrulic u Sesvetskom Kraljevcu, full reparacija sa kromiranjem je bila oko 2,5k kn. kolko znam nije kasnije bilo problema vise... (prodao auto nakon godinu dana)

 

kolko je meni covjek objasnjavao da se zbog sjebanog kroma na sipki sjebali i semerinzi i pustalo je ulje. to je bila kao kompletna reparacija, a da to nije bilo sjebano trebalo bi ju samo predihtat, nove semeringe i vozi (za "polugeneralku" je bila cijena oko 600kn)

 

Po tome je kromanje letve, ....... 1900kn (2500-600)??

Dobro su te oderali. Cak stovise, majstori u deranju.

Link to comment
Share on other sites

mozda jesu, a druge opcije su mi bile kupit polovnu u pitaj boga kakvom stanju, tvornicki repariranu za 5,5k kn ili novu za 11k kn. bilo gotovo za 3 dana, dobio garanciju 6mj. nisam imao vremena trazit sta drugo napravit jer auto nije bio u voznom stanju (svo ulje je izcurilo). i to me fino drapilo tjedan dana nakon sto sam kupio auto...

Link to comment
Share on other sites

mozda jesu, a druge opcije su mi bile kupit polovnu u pitaj boga kakvom stanju, tvornicki repariranu za 5,5k kn ili novu za 11k kn. bilo gotovo za 3 dana, dobio garanciju 6mj. nisam imao vremena trazit sta drugo napravit jer auto nije bio u voznom stanju (svo ulje je izcurilo). i to me fino drapilo tjedan dana nakon sto sam kupio auto...

 

Sve osovine (klipovi) amortizera su tvrdo kromirane i brusene kao i "letva" u letvi volana.

Koliko bi onda amortizeri trebali kostati?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih reparirao nekoliko puta, npr. C4 linija gdje samo dijelovi za repariranje dodju oko 1200 kuna u audija. Ali zato imas ama bas sve sta tribas za kvalitetnu reparaciju, uz uvjet da ti nije ostecen klip-osovina

letve.Vecinom tih firmi radu kao neku vrstu polugeneralke.

Link to comment
Share on other sites

Taj "servo letve" je reparirao meni letvu na bijelom BMWu i još par ljudi koje znam, svima sve super radi. Jednom je nešto bilo sjebano (čak mislim da nije letva, više se ne sjećam šta točno) i čovjek je rekao da za to on nije kriv ali svejedno je popravio o svom trošku

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...