Jump to content

plastika ispod motora na v.a.g autima?


Recommended Posts

ja imam šugave eibach 35mm pa svugdje zapinjem.kak je tek ekipi na gewindama??

 

ak znas kak vozit sa gewinde onda nije prob...imao plastiku 2-3 godine na G4 bez problema...

razlog je kaj je zvucna izolacija na dizelima a i radi aerodinamike i radi boljeg zagrijanja motora kod dizela...nebi vw stavio nesto ak nije bas potrebno

Link to comment
Share on other sites

btw jel zna gdje bi se mogla nabaviti takva plasticna ploca za male pare, ja bi to stavio na kombi jer kaplje ulje...

 

Za male pare neznam.... sajam neki/oglasnik....

U ducanima nude orginalne i zamjenske..... Ove druge nisu za preporuku... iako tebi u ovom slucaju treba bas tako nesto...

 

A ni cijene nisu "simpaticne".... :)

Link to comment
Share on other sites

zato sam to i napsial...al fakat ako očeš mogu poslikat motor odozdo ili odozgo....a nisam ga prao nikad u ovih 180 000 kolko sam ja s njim napravio..a dalje je pitanje dal skinut plastiku ili ne ispod motora jer je pri kraju života?

 

moj isto suh, nemam s tim problema, kilometri su nam eto isti, i meni je potrgana ta plastika, ali to je uredio prošli vlasnik, iako ne znam kako.

 

ja sam i na gevindama, i vozim se svukuda i pripazim i nigdje ne stružem s njom. ako i zastružem to je onda baš po sredini motora, a to je nebitno, oni bočni nosači su se poderali i zato visi...

Link to comment
Share on other sites

Za male pare neznam.... sajam neki/oglasnik....

U ducanima nude orginalne i zamjenske..... Ove druge nisu za preporuku... iako tebi u ovom slucaju treba bas tako nesto...

 

A ni cijene nisu "simpaticne".... :)

Za A4 taj komad plastike dođe 1000 kn u ovlaštenome

 

satro sam je dok sam imao gewinde ali drži se još nekako

Link to comment
Share on other sites

Imao sam na ventu pa je pukla. Nikad je nisam prežalio. Buka veća, kroz plitvice zimi se nije mogao ugrijat a o flekama ulja po tuđim dvorištima da ne govorim. Plastika je zakon.

 

Znao sam zimi skoro ostat bez grijanja. Puše mlako. Ali zato Mazda grije ko sunce u egiptu!

Link to comment
Share on other sites

loše su ceste kod mene bile do nedavno(hajdaš dončić došao).kladimo se da nemamo iste km ja sam napravio s golfom 180tkm a kupio ga prije 6god uvoz iz D. ;)

 

ja sam svojeg sa 98tkm od buraza iz D kupio..nakon 8 godina sam ga sa 263tkm prodao...malo opreznije voznje i izdrzat ce plastika...

Link to comment
Share on other sites

Ta plastika također služi kad zapneš u snijegu da se motorni prostor ne zatrpa sa tim bijelim govnom a postoji OEM alu verzija koja zamjenjuje ne samo tu donju ploču nego i one sa strane a šarafi se direktno na šasiju u unaprijed predviđene rupe :naughty:

Ja planiram to uskoro ugraditi u auto remetincu.

Edited by Gonzaga
Link to comment
Share on other sites

Ta plastika također služi kad zapneš u snijegu da se motorni prostor ne zatrpa sa tim bijelim govnom a postoji OEM alu verzija koja zamjenjuje ne samo tu donju ploču nego i one sa strane a šarafi se direktno na šasiju.

Ja planiram to uskoro ugraditi u auto remetincu.

 

kolko to košta?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...