Jump to content

Mercedes Vito 110cdi kopresija


Recommended Posts

problem i to velik,i zasto bi to vozilo na 170tkm iz prve ruke pazenja i manjzenja uz redovt servi i sve zivo , bez ganjanja i maltretiranja konstantno vozeci od jednog vlasnika (mog tate) izgubio kompresiju????

 

bilo je to prije par godina, ali opet me zanima zast se to dogodilo???????

 

imam i doakaz strucne osobe, ispisa da je motor ostao bez kompresije makar se sa njim odnosilo ko da je zlatni. . .

Link to comment
Share on other sites

problem i to velik,i zasto bi to vozilo na 170tkm iz prve ruke pazenja i manjzenja uz redovt servi i sve zivo , bez ganjanja i maltretiranja konstantno vozeci od jednog vlasnika (mog tate) izgubio kompresiju????

 

bilo je to prije par godina, ali opet me zanima zast se to dogodilo???????

 

imam i doakaz strucne osobe, ispisa da je motor ostao bez kompresije makar se sa njim odnosilo ko da je zlatni. . .

 

Dizna se sjebala i spalila klip?

Link to comment
Share on other sites

Vito ima lanac a ne zupcasti.

 

tak je, a kaj se diza tice sve su reparirane kad se slagal motor (cak mislim da je jedna zamjenjena, vise se ne sjecam 100%)

 

to je bilo prije cca 3g. motor je bio raskopan i slozen na novo nakon toga.

 

samo mi je bilo cudno da merkan na tim kilometrima pokazuje takvu kompresiju i umorno paljenje po zimi.... inace uvijek je radio ko singerica i sada radi samo ima jedan problem kad se upali hladan ko da se malo zaletava dok se malo ne zgrije na leru mu okretaji variraju cca 100 okretaja (nemam pojima zasto).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...