Jump to content

Kako skinut kotac :)


Recommended Posts

Imao isti problem na prednjem desnom kotaču. Bili JJ i DEX baš...uglavnom - zašarafi gotovo do kraja šarafe i naglo kreni/zakoči jednom ili 2x i to je to.

 

Najbolje rjesenje. :thumbsup:

 

A sto se tice tvog lupanja, imao sam cak i video samo sam promijenio ROM na mobu i sve podatke sam izgubio. :(

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Meni jednom vulkanizer jedno 15 min nabijao sa gumenim cekicem dok nije pametniji popustio :)

 

Meni je svake godine tako; vulkanizer mi gotovo u pravilu 10ak min lupa gumenim čekićem. Ma kakvu god mast da stavi prije zime svejedno mi zapeče u proljeće.

 

Podijelite iskustva preko PM-a, ne moramo svi ovo čitat, vulgarni ste:lol:

Link to comment
Share on other sites

Meni je svake godine tako; vulkanizer mi gotovo u pravilu 10ak min lupa gumenim čekićem. Ma kakvu god mast da stavi prije zime svejedno mi zapeče u proljeće.

 

Meni je isto bilo tako s celicnim, al od kad idem kod Bata svake godine kad mijenjaju cim skinu serafe otpadnu dole same :D... ne znam s cim maze al funkcionira :)

Link to comment
Share on other sites

evo ja sam dva popodneva skidao celicne felge sa auta...

 

Udaranje 0 bodova, cak sam probao low kick ala chuck norris i nista...

 

Onda otpustio sve serafe, i malo napred nazad i samo jedan kotač popustio...ostale sam grijao sa fenom za skidat boju i lupio par puta malom macolom i popustio je pametniji...

 

Očistio sve sa čeličnom četkom na bušilici...

 

To ti je zato jer živiš u Rapcu :P:P:P:P hrđa će ti pojesti auto

 

Meni inaće zapekne centralni dio alu felge , pa uzmem glodalo i skinem malo sa felge mesa i nema više problema sa skidanjem :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...