Jump to content

Održavanje, popravak, bojanje kože (volani, sicevi,...)


Recommended Posts

posto prvi put u zivotu ju imam u autu,volio bi da sto duze ostane u stanju kakvom je.

znaci iz prakse,sta je najbolje za njegu i odrzavanje.,

posebno bi molio misljenje sviga ,svena,i svih koji imaju nesto pametno za preporucit.

nivea,vazelin,kokosja nogica i ostale sheme mislim da nisu pametne

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ja san stari moj pokupova sve po st sta ima po ducanima za kozu i s nicim nisan zadovoljan nakon 2 dana ka da nisan ni maza,a danas san u uzea neki novi i namaza pa cu ti javit sutra dojmove

Edited by vrcy
Link to comment
Share on other sites

probao sam s niveom iz fore namazat jednu stranicu (4 puta sam ju prošao) dok nisu sjedala bila u autu,a drugi niti jednom.razlika se kuži ok al to je bilo više za probu cijela sjedala nebi premazivao sa takvm stvarima jedino je dobro uzet vlažne maramice koje nemaju alkohol i sa time proc sjedala tek tolko da se prašina sa njih makne..

Link to comment
Share on other sites

 

Meni se puno boljim pokazao Armor all Gel

 

S tim gelom sam prezadovoljan... vidjeli su neki s foruma sta sam uspio s njim napravit iz bjele koze koja ima 215000km koja je k tome ostecena.

Tako da :thumbsup:

Edited by Blade
Link to comment
Share on other sites

mislim da ovisi dosta od kože.

recimo moj je auto 4 puta riješen s gliptone-om i nikakvih problema štoviše svaki put je bila sve bolja.

 

Ne znam da li s tim ima veze činjenica da u VOLVO i SAAB autima općenito koža ima sklonost užurbanom trošenju i pucanju jer kad su auti novi jako je mekana i onako ko svilena, no danak tome se plaća kasnije ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li s tim ima veze činjenica da u VOLVO i SAAB autima općenito koža ima sklonost užurbanom trošenju i pucanju jer kad su auti novi jako je mekana i onako ko svilena, no danak tome se plaća kasnije ?

 

Pričaj mi :doh:

Suvozačev sic mi je toliko izgreban da je to strašno. Nije popucala koža jer ga redovito održavam ali je prestrašno izgreban

Link to comment
Share on other sites

Pričaj mi :doh:

Suvozačev sic mi je toliko izgreban da je to strašno. Nije popucala koža jer ga redovito održavam ali je prestrašno izgreban

 

ne znam zašto je takva i da li joj smeta hladnoća ili vrućina ili ljudi općenito, ali baš se sjetim kad sam kupovao auto (još vectru prije 4 godine) gledao sam i S40-ke i svi koji su imali kožu bili su ubijeni unutra i to jako.

nedavno se vozio u 850 u jebenom stanju, ali koža isto otišla..

 

Šteta

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...