Jump to content

Šelna za turbo (auspuh) - gdje kupiti?


Brklja

Recommended Posts

Znam da ima tema gdje kupiti ali je vjerojatno vecina i ne cita, a meni je hitno..

 

Gdje kupiti ovakvu šelnu?

 

U lastovčiću kad su mi radili auspuh su dovarivali, drkali pa se to sve raspalo i trebam "pravu" šelnu.

 

Zna li netko gdje to sigurno ima kupiti, po mogućnosti još danas tj da sad do 16h odletim negdje po nju.

 

Hvala

 

selna_zps79983648.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mille vam to napravi tako da bi to stavio sebi u tijelo... Nije da sad reklamiram jer nemam nista njegovo na autu, jedine "beneficije" koje imam je to da je okrenuo rundu i pizzu za nas par sa foruma kad smo izasli van (a to je bilo prije par godina), ali kada je takvo nesto u pitanju, Mille kao da ima OKP sindrom/poremecaj, toliko je pedantan (a i treba biti, jer radi medicinske instrumente), samo pogledajte varove na cemu god je radio...

Link to comment
Share on other sites

Mille vam to napravi tako da bi to stavio sebi u tijelo... Nije da sad reklamiram jer nemam nista njegovo na autu, jedine "beneficije" koje imam je to da je okrenuo rundu i pizzu za nas par sa foruma kad smo izasli van (a to je bilo prije par godina), ali kada je takvo nesto u pitanju, Mille kao da ima OKP sindrom/poremecaj, toliko je pedantan (a i treba biti, jer radi medicinske instrumente), samo pogledajte varove na cemu god je radio...

 

Vidim...razmišlja se o ispuhu/cijevima na EVOu pa se baca anilingus? :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Haha kakav car ! Hvala ti ! A pizze se uopce ne sjecam , ali ako ti tako kazes onda ok :)

 

 

:drink: :cheer:

 

 

Vidim...razmišlja se o ispuhu/cijevima na EVOu pa se baca anilingus? :P :lol:

 

:lol::lol::lol:

 

Ma ne, imam Milltek :) Doduse mozda bi granu mogao napraviti... :ph34r::)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...