Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Odlican je , ne drzi jako dugo( do mj dana) al radi savrseno, brisaci ne trebaju uopce

 

Ima u tokicu , 50ak kn bocica , dosta za 50+ puta namazat

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel vam se bolji pokazao APC+ od Megsa ili Zeleni obicni?

APC+ ti je prilagođen za strojno kemijsko pranje, ali možeš ga koristiti i ručno, te je zato nešto skuplji.

APC zeleni je univerazlni čistač i nešto je povoljniji.

Jedan i drugi su best buy kad vidiš da se miješaju 1:10 sa vodom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
audi nakon jednoslojnog poliranja i uredivanja plastika. odlicna boja :thumbsup:

DSC03580fac_resize_zps7fonn0ly.jpg

 

 

evo na, sad me ljuti jer ovakvi ne postoje ovdje. pas mater.

 

vrhunski izgleda Kroky :thumbsup: jel ti se da napisati koje si paste koristio, ja sam svoj probao blatobran kad sam polirao farove, i imam osjecaj da je boja ko kamen? chemical guys V34 i V36 kao da nivea kremom poliram. doslovno nista. Ili sam preslabo stiskao ili nesto smrdi :D

Link to comment
Share on other sites

Fg400 i narandasti cg quantum pad. Fg400 je nesto izmedju v34 i v36 bi ja rekao.

Na audiju i je uzasno tvrd lak. Prolazi ga po nekoliko puta, pogotovo sto radis sa DA polirkom. I jedna druga stvar, ako nisi dobro ocistio lak, nemoj ni ocekivat savrsen rezultat IMHO

Edited by Kroky
Link to comment
Share on other sites

ma moram si odvojit vrijeme za to, ali nikako. sakupio sam sve kemikalije, padove, samo vrijeme trebam.

imam chemical guys V34, V36 i V38, orange i white padove, imam portercable 7424 DA polirku sa drugim backing platom za 5.5" padove, CG yellow clay, jos cekam da im dodje jet seal za sjajne aute, imaju samo za mat.

Link to comment
Share on other sites

Tko mi moze pomoc savjetima za keramiku.

Imam auto koji mi nije bitan (za vjezbu), ali zanima me koji proizvod kupit I s kojeg Web shopa.

Nesto sa dobrim omjerom cijene i kvalitete.

 

Takodjer bilo kakav quick tip je dobro dosao.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...