Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Vi koji imate mjerače debljine laka...da li vam Fusso shebe očitavanje u smislu da očitava više mikrona? Moj auto nije bio farban a očitava mi po 300+ mikrona.

na vikend ću porbati na drugim autima na koje sam stavljao Fusso ali me zanimaju iskustva.

 

Btw vezano uz gornje pitanje uzeo sam Puzzi 8/1c...prezadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nakon lakiranja prešao auto sa Fussom i dobio je lak neku čudnu refleksiju. Sve super voda odlazi i sve ali cijelo vrijeme kao da je auto mastan onako izgleda. Nije mi se dalo to više gledati i onda sam sa antisilikonom ga oprao dolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupio Rupesovu pastu plavu, ok je, nis extra a kosta jako jako , fg400 mi je bolja , istina nisam je probao na rupes padu za koji je namijenjena

 

 

Ovo odrađeno sa megs mf, d300, d301 - odusevljen !!!!

 

 

578422cdc3dfb6afb3af7b955d50a752.jpga5c6b4ec6a2051bd5d6e580e735fec80.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kupio Rupesovu pastu plavu, ok je, nis extra a kosta jako jako , fg400 mi je bolja , istina nisam je probao na rupes padu za koji je namijenjena

 

prasi ko blesava na plavom padu, a cut nije nista bolji nego sa shc300

Link to comment
Share on other sites

A di je sunce? :lol:

Polirao sam nekoliko crnih auta i zadnjim Passatom 2008 sam se htio ubiti s skidanjem holograma (nekada daaavno je bio poliran s rotacijom). Krenuo sam s SHC300 + plavi pad pa FG 400 + zeleni pad pa SF3500 + žuti (Imam LHR21 mk2) Na kraju sam ga završavao s još jednom rukom SF3500 i najfinijim bijelim padom na maloj brzini...ma show.

Edited by 1e0n
Link to comment
Share on other sites

Ekipa, Kroky je uredio moj xc

Da da se sjaji ko picino oko kako izvana tako iznutra. Hvala stari, hvala Red Devilu na preporuci, a naravno i velika preporuka na Mladena !!! Vidi se da zna posao, a nedvojbeno uziva u tome.

Link to comment
Share on other sites

Ekipa, Kroky je uredio moj xc

Da da se sjaji ko picino oko kako izvana tako iznutra. Hvala stari, hvala Red Devilu na preporuci, a naravno i velika preporuka na Mladena !!! Vidi se da zna posao, a nedvojbeno uziva u tome.

 

:thumbsup:

 

BTW ak ti treba ulja za auto, imam puni usisavac :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa svakom se desi da mu se nesto prolije u bunkeru, u mom slucaju je rezervna litra ulja zbog ne dobrog pospremenja i zatvaranje cepa- prollilo se na srecu na limenu podnicu oko akumulatora, a ne po tapicirungu sto je bilo veliko olaksanje, problem je stvarala dupla limena podnica ispod samog akumulatora pa to nisam mogao sanirati sam sa krpom a drugo nisam imao pri ruci s cim bi to pocistio jbga.

Link to comment
Share on other sites

To je bila sreca kaj se nije prolilo po nicem tapiciranom. Mom starom se prolila litra domace rakije kaj je deda poslao iz slavonije, po cijelom tepihu na podu, svi su tak lijepo mirisali po rakiji, ko god se vozil u autu hehe

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...