Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Zelim se zahvalit kolegi brba na preporuci za sonax..strasno koji ucinak ima..cca nakon 15 pranja na raznim samoposluznim praonicama jos uvijek kao prvi dan..pticije govno nakon 2 dana ide dole bez ikakvih problema..da nespominjem da auto skoro pa i nije potrebno brisat...mozda napravim video kasnije

Link to comment
Share on other sites

On 25. 06. 2018. at 6:22 AM, brba said:

Po meni , mozda najjednostavnije za koristit , povoljno a radi odlicno , Sonax Polymer netshield , tokic 80-90kn

 

 

eccc9dbe06949fb1065d62e9abb8ba5a.jpg

 

 

 

Malo skuplje , Gyeon Cancoat

 

 

Bilt hamber double speed wax imam za prodat ak te zanima :) jako dugo traje , lagan za radit , googlaj ak te zanima

 

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

Ne ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kupio jucer kod Renea Megs neki za odrzavanje kože, do doma mi se komplet bočica od 100+ kn prolila po prtljažniku, hvala @Raptor6767 kaj ju nisi zatvorio kak spada.

 

Anyway, uspio sam iz lokvice u prtljazniku stavit malo na krpu i proći volan, iz jednog prolaza vise nema sjaja nego je fino mat i izgleda kao nov. Onda sam ga dobro obrisao al svejedno mi je volan sklizak, jutros mi je cak u zavoju uspio ispast iz ruke. Jel to normalno ili moram jos nesto napravit?

 

Whats-App-Image-2019-02-14-at-09-02-15.j

 

Whats-App-Image-2019-02-14-at-09-02-15-1

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Xman said:

Kupio jucer kod Renea Megs neki za odrzavanje kože, do doma mi se komplet bočica od 100+ kn prolila po prtljažniku, hvala @Raptor6767 kaj ju nisi zatvorio kak spada.

 

Anyway, uspio sam iz lokvice u prtljazniku stavit malo na krpu i proći volan, iz jednog prolaza vise nema sjaja nego je fino mat i izgleda kao nov. Onda sam ga dobro obrisao al svejedno mi je volan sklizak, jutros mi je cak u zavoju uspio ispast iz ruke. Jel to normalno ili moram jos nesto napravit?

 

Whats-App-Image-2019-02-14-at-09-02-15.j

 

Whats-App-Image-2019-02-14-at-09-02-15-1

 

 

a mogao si odmah kupiti nesto i za fleke na sjedalu :P

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dario said:

 

ima. ali ne :D ako oces dobru hidrofobnost da se auto bas pere pogledom. onda gtehniq exo premaz 

 

pita za proizvod od 120kn cca, a ti odmah cifre od 500+€ ?

 

jucer prao auto na koji sam stavio sealant na bazi titana (mos si mislit, al ajd, tak pise), obrisao cijeli auto sa 40x40 krpom bez strak-ova. bas me iznenadilo, pogotovo to sto nije 30+ stupnjeva vani

 

@Bezimeni to sto pise da kakti ima keramike u njemu, vjerovatno i ima, al toliko mali omjer da je zanemariv... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kroky said:

znam kolko kosta, i koliko onda jos kosta da se aplicira kako spada?

 

pa ja sam ga stavio sam na opla i radi posao :) 

 

a trajnost je neusporediva sa ovim all in one rjesenjima. je skuplje u startu, ali dugorocno je bolje 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...