Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Za hrpu toga stvarno učini čudo ali ako je netko godinama pušio u autu ni ozonator ne spašava

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Nasao sam, jedva firmu koja ga ima ze rentat.Kanadjani su zavranili p4odaju navodno, i onda se moras snalaziti iz amerike i slicne sheme.
Mogao bih ga kupit, i o tome razmisljam, jer bi onda mogao odraditi hrpu auta oko sebe a i dobro dodje



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Zasad mislim da nema nigdje više , kad otvorimo trgovinu ( ph detailing ) nudit cemo rentu polirke, stroja za kemijsko itd itd....

Ovaj vikend smo na Brzi i Žestoki pa ako nekog nešto zanima dođite do našeg štanda :)



Dobili smo malo novih proizvoda.

Link to comment
Share on other sites

Na brbinu preporuku uzeo rucnik Feck’s Philosophy Professor Plush i sredstvo za pranje stakla Globo Autokosmetik Glass Cleaner 500ml.
Sto rec osim da sam ostao odusevljen sa oboje, rucnik je nesto najbolje sto sam koristio do sada, vjerujem da bi dva auta mogao obrisati bez da ga cijedim.
A sredstvo za staklo odlicno, ne ostavlja nikakve tragove na staklu nakon brisanja, super cisti, fino mirisi.

Link to comment
Share on other sites

On 18. 09. 2019. at 0:03, brba said:

Zasad mislim da nema nigdje više , kad otvorimo trgovinu ( ph detailing ) nudit cemo rentu polirke, stroja za kemijsko itd itd....

Ovaj vikend smo na Brzi i Žestoki pa ako nekog nešto zanima dođite do našeg štanda :)



Dobili smo malo novih proizvoda.
 

Ja bio danas al taman ste rastavljali stand pa nisam htjeo davit

Link to comment
Share on other sites

Ja bio danas al taman ste rastavljali stand pa nisam htjeo davit

E jbg trebao si se javit , 2 dana od 7 ujutro do navecer , noge nemamo više .

 

Generalno bilo dobro, prezentirali par proizvoda sa "suho pranje" Toyoti i ovi ostali oduševljeni naravno. Supra je bila grob , brisali je sa nekim svojim šitom i ništa se ne događa naravno.

 

Imamo taj novi brend Globo Autokosmetik koji je nama nepoznat a u njemackoj ubija pogotovo u svijetu oldtimera . Recimo hobby program visoke klase, dummy proof proizvodi koji rade vrhunski .

Ako nekog nesto zanima pucajte, navratite na demonstraciju, kaj god.

 

Kad cemo radit otvorenje shopa cemo se potrudit prezentirat vecinu i sa čestim radionicama i prezentacijama pokušat sve oživit još malo i maknut što više ekipe od šrot proizvoda.

 

Popust preko webshopa vrijedi za sve članove hraweba.

 

ph-detailing.hrb034aeca5e1f839b0ba33059a1a2d2c2.jpg576773466dc09a21f523de9281542617.jpg278e7a32d7ebdbca4b88e5163dc209b5.jpg036bc86742b68a5c935c58b95fd8f29d.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bas sam ti onda ja jos trebo da vadis proizvode iz kutija i sve iz pocetka..ovo sa shop-om zvuci super naletim sigurno kad se otvori i budem u zg..
Još smo do 22h pomagali dečkima poskidat sve ograde oko fontana da se otvori promet koljena bye bye
Link to comment
Share on other sites

 
Angelwax For Leather
 
Uzeo na preporuku [mention=122]brba[/mention]. Stvar je vrhunska, a komplet koža mi je u Superbu. Lako se nanosi i ostaje super poslije tretmana.
https://ph-detailing.hr/proizvod/angelwax-heaven-for-leather-500ml/

Heaven for Leather

Vrh proizvod, koža ostaje 100/100 mat kakva i mora bit a ne sjajna ko od razno raznih mlijeka.

Ima još i korak nakon , Angelwax Hide rate, on povuče vlagu iz zraka u kožu i omekša je još, super se prodaje i svi su zadovoljni jako.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...