Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Vučko je u pravu. Mislim da ti je poliranje farova oko 75-100kn.

 

ne znam na cemu je ova ekipa iz ST-a.. 350 do 500kn (Kokolek) za ispolirat dva fara od kamiona... koji uopce nisu predimenzionirani kao na novim autima...

nosim u AH za 185kn oba... racun.. pdv.. uh.. da imam vremena uhvatio bi se sam..

Link to comment
Share on other sites

Lela nece mi pomoc.. Nego mi je to kamion.. zasto cu davat i 50kn iz svoje place ako mi treba troska na firmu, a to i je stvar od firme.. ne poliram svoje auto... Moja je firma, al ne mogu tek tako cupat novce, pogotovo kes u nekoga u garazi...

Link to comment
Share on other sites

imam DA nastavak za busilicu, i da li mi ima tko preporuciti nastavak s kojim bi mogao dobro skinuti swirlove, i koju pastu?

 

jednostavno sa onim paketom sto moz uzet za DA je rezultat slab, a satrao se od posla

 

konkretno, tocno sa ovim kompletom sam radio

1113019127472_500x500.jpg

 

ima li kakav nastavak sa vunom ili cim a da bi mogao raditi sa ovim nastavkom na busilicu?

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

imam DA nastavak za busilicu, i da li mi ima tko preporuciti nastavak s kojim bi mogao dobro skinuti swirlove, i koju pastu?

 

jednostavno sa onim paketom sto moz uzet za DA je rezultat slab, a satrao se od posla

 

konkretno, tocno sa ovim kompletom sam radio

1113019127472_500x500.jpg

 

ima li kakav nastavak sa vunom ili cim a da bi mogao raditi sa ovim nastavkom na busilicu?

Taj nastavak za bušilicu nema neki ozbiljan pomak zato ni nemaš neki dobar rezultat poliranja. Za navoskati auto je super :)

Link to comment
Share on other sites

Taj nastavak za bušilicu nema neki ozbiljan pomak zato ni nemaš neki dobar rezultat poliranja. Za navoskati auto je super :)

 

a ono, ja naivan popusio sve reviewe na netu koji vicu da je super, je... mozda za lak u dobrom stanju pa malo zagladiti. ali za 14 godina stari lak koji je imao swirlova za poludit je ovo samo zamazalo oci, skinulo mozda 50%

daleko bolje nego prije, ali daleko od onoga sto pisu po netu, sve je to placena reklama :(

Link to comment
Share on other sites

a ono, ja naivan popusio sve reviewe na netu koji vicu da je super, je... mozda za lak u dobrom stanju pa malo zagladiti. ali za 14 godina stari lak koji je imao swirlova za poludit je ovo samo zamazalo oci, skinulo mozda 50%

daleko bolje nego prije, ali daleko od onoga sto pisu po netu, sve je to placena reklama :(

Jedino da probaš kupiti megsovu 101 pastu, možda ti popravi malo zezultat.

Link to comment
Share on other sites

Jedna preporuka za solidnu zastitu pred zimu :) lako se nanosi , odlično izgleda i navodno drzi jako dugo , otom potom :D

http://www.cleanyourcar.co.uk/sealants/sonax-xtreme-protect-shine-hybrid-npt/prod_1200.html

 

I dostupan je kod nas :)

 

 

 

Evo i video

Naravno poliranje odrađeno

Menzerna sc300

Menzerna sf4000

Menzerna cleaner

Sonax NPT

FLEX 3401

Menzerna padovi

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...