Jump to content

Ponuda za ulje- Motul, Fuchs, Silkolene, Castrol


Jopa

Recommended Posts

Decko koji mi je slagao popust u kresi vise ne radi :( pa se grebem preko foruma :lol::thumbsup:

Dakle Motul 300v Competition 15w-50, Fuchs titan race pro S, Silkolene pro S (mislim da je njihovo najgusce 10w-50?) ili Castrol edge sport 10w-60. 6 litara mi treba i filter ulja (DUGACKI) za Fiat Coupe 2.0 20v Turbo.

Hvala :D

Link to comment
Share on other sites

Decko koji mi je slagao popust u kresi vise ne radi :( pa se grebem preko foruma :lol::thumbsup:

Dakle Motul 300v Competition 15w-50, Fuchs titan race pro S, Silkolene pro S (mislim da je njihovo najgusce 10w-50?) ili Castrol edge sport 10w-60. 6 litara mi treba i filter ulja (DUGACKI) za Fiat Coupe 2.0 20v Turbo.

Hvala :D

 

Mene takodjer zanima ovo boldano. za motul - reneko :)

Link to comment
Share on other sites

fuchs mozes preko mnogo ljudi ali preko moje firme mozes najbolji popust dobit (koliko znam)

"titan race pro s" je rebrand "silkolene pro s" i gradacije su:

 

TITAN RACE PRO R 0W-20

TITAN RACE PRO R 15W-50

TITAN RACE PRO S 10W-50 (385kn 5l)

TITAN RACE PRO S 10W-60

TITAN RACE PRO S 5W-30

TITAN RACE PRO S 5W-40

 

procedura:

nazoves me na mob i ja ti dam upute procedure, promijenio sam neke stvari jer je par kmetova pokušalo bez mog znanja dignut robu

 

 

p.s.

elf isto tako imam jebački popust ali možda hans ima bolju ponudu pa se njemu prije javiti nego li meni

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

p.s.

elf isto tako imam jebački popust ali možda hans ima bolju ponudu pa se njemu prije javiti nego li meni

Samo Midland Synqron 10W-50 (odnosno 5W-50) ili Yacco Galaxie 15W-50 i 10W-60.

Link to comment
Share on other sites

http://www.motornaulja.hr

provjereno orginali cijene daleko bolje nego u svim dućanima

Tražite davora i recite da ste sa foruma pa dobijete još popusta

 

Da se zahvalim na preporuci! Decko je stvarno oke, slozio je opaku cijenu i nastavit cemo suradjivati! :)

 

Hvala i Ozy-u koji je dao jebacku cijenu za Fuchs, ali nazalost preveliku kolicinu sam trebao uzeti. Da radim vise km uzeo bi tog Fuchsa ali ovako mi je steta da stoji :)

Edited by Jopa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...