Jump to content

zagrebcani pomoc!!!


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ili kak je Sporis napisao, zoves HAK (kad i ako ga placas) i dovidjorno. Meni je u 18 godina voznje guma pukla 3 puta. 2x pogodio rupu i sjebao gumu i felgu i 1x na Sportu koji nema rez gumu. Potrosio 2 spreja i dovukao se do vulkanizera. Da sam imao HAK, lijepo nazoves slepu i bok.

Link to comment
Share on other sites

asistencija je odlicna ,200 kn godisnje i dobro dode ,bili su i oni spremni zvat ,ali 3 sata tandrkanja na slepi do osijeka i ja bi poludio :lol:

 

a taj sprej je bila prva stvar koju sam bacio van auta ,zauzima mjesto ,a stvarno nikakve koristi od njega

Link to comment
Share on other sites

jaooo... prijasnji vlasnik je doplatio za veci rezervar i dupli pod, sto automatski izbacuje mogucnosti rez gume, dizalice i kljuca... cak desno u gepeku nemam ni onaj prihvat za dizalicu gdje bi trebala biti. u stiroporu gdje je onaj dodatak za slepati auto ima mjesto predvidjeno za kljuc ali ga nema...

 

dupli pod leti van, rezervna ide unutra sa dizalicom i kljucem i to je to. u ovu rupu koja je sada stane mozda guma 14"...

 

sad se tek sjetio da se prije nekih tjedan dana u tu gumu zabio saraf, ja ga samo izvadio, guma nije pustala... bas se zabio na taj dio gume koji je otisao kvragu + tlak u zadnjima je bio 3 bara posto smo imali tereta dosta kad smo isli za ZG, mozda bas naletiti na nesto na cesti i jebiga...

 

nemam pojma koji je model gume, danas idem kod vulkanizera pa pogledam

 

sve u svemu proslo je odlicno kako je moglo zavrsiti, i zagrebacka ekipa se stvarno iskazala! vec smo krenili zvati hak ali je dario nazvao stvarno par min nakon sto sam otvorio temu. ruke nisam ni zaprljao, samo sam drzao svjetlo, decki sve odradili :notworthy: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Za te serafe si kupite one cepove koji se uguraju u rupu i zapale. Radi savrseno... krpao s tim gume na autima koji idu prek 300, mislim da cak ima tih kitova na dealextreamu, al neznam kakvi su. (ne treba skidat kotac za krpanje)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...