Jump to content

CROATIAN DRIFT CHALLENGE Rd.2 finals + rd.3 finals Zagreb 28-29.09.2013.


Toninho

Recommended Posts

Problem je prostor za trening jer na treningu sazrijevaju i rađaju se novi vozači.

 

Pomozite nam svi vi koji misle da bi moglo biti bolje oko prostora za trening na bilo koji način i vjerujte da će biti puuuuuuno zanimljivije kad se počnu javljati noi vozači sa svojim novim ekipama jer je teško krenuti od nule i uspjeti u CDC jer je konkurencija jaka i teško se probiti, dobiti sponzore itd itd..... a sam isfinancirati auto sa 300 ili više Ks koji je konkurentan je gotovo nemoguće.

 

 

Još jednom apeliram da nam pomognete oko prostora za trening na bilo koji način.

Link to comment
Share on other sites

Problem je prostor za trening jer na treningu sazrijevaju i rađaju se novi vozači.

 

Pomozite nam svi vi koji misle da bi moglo biti bolje oko prostora za trening na bilo koji način i vjerujte da će biti puuuuuuno zanimljivije kad se počnu javljati noi vozači sa svojim novim ekipama jer je teško krenuti od nule i uspjeti u CDC jer je konkurencija jaka i teško se probiti, dobiti sponzore itd itd..... a sam isfinancirati auto sa 300 ili više Ks koji je konkurentan je gotovo nemoguće.

 

 

Još jednom apeliram da nam pomognete oko prostora za trening na bilo koji način.

 

 

Ček kaj nije ekipa imala neki uber top secret prostor za trenkanje tu negdje oko ZG ?????

Link to comment
Share on other sites

Džej, nije to bilo ništa uber, a boga mi ni top secret.

Nismo smjeli puštati ljude unutra da ne bi bilo tretirano kao javno okupljanje jer bi policija imala pravo prekinuti trening, a i ovako je bilo problema sa bukom i prijavama.

Vukal je to zakupio i to je bilo end of it.

Link to comment
Share on other sites

Džej, nije to bilo ništa uber, a boga mi ni top secret.

Nismo smjeli puštati ljude unutra da ne bi bilo tretirano kao javno okupljanje jer bi policija imala pravo prekinuti trening, a i ovako je bilo problema sa bukom i prijavama.

Vukal je to zakupio i to je bilo end of it.

 

Ma sve 5 al kad se pitalo je ekipa to tajila , zato velim....steta je kaj se nema di rokat jer bas to fali da se ekipa zagrije za to i da ispece zanat

Link to comment
Share on other sites

Nije da nema novih vozača..

 

Marić iz Osijeka sa 320 kockom je mađioničar što radi s njom jer znamo svi koliko se 2.5 kocka muči..

 

Došlo je još par dečkiju koji moraju još poraditi na automobilima (jer doći danas na drift kad je 400ks dobar dan i prije 3-4 godine kad je 325 u kocki bio avion nije isto..)

 

Slažem se da je pušiona što se tiče ljudi, ovaj put je opet vrijeme zeznulo, ali također popratni sadržaj bi trebalo ubaciti u ionako prebukirani raspored (stunt na motoru i sl.)

 

Inače, čestitke Zaxu na prvenstvu ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da posjecenost nije problem layouta i drifta samog, nego je problem lokacija.

Sve je otvoreno, ravno parkiraliste i djeluje "bezopasno", a ljudi su kako bi to rekao cudni sto se tice takvog sporta.

Sto izgleda(a i je opasnije) i sto je veca sansa za sudar ili kontakt ili razbijanje auta to je ljudima veca fora.

Nazalost je to tako.

 

Da se moze sredit neki gradski layout po ulici uvjeren sam da bi uz malo bolji marketing sve bilo puno, samo ko bi to dozvolio

Link to comment
Share on other sites

Po meni,posjecenost je bila losija samo zbog odgadjanja,i zbog loseg vremena...

A da nije atraktivnije tu se neslazem,ove godine vozi se dosta brze,sa dosta vise kuta i dosta vise dima sta je po meni publici najzanimljivije...

A ideja sa style natjecanjem je super,jos kakav stunt i eto programa....

I da oce koja tv potrudit se pa napravit prilog,al eto mediji prate samo nogomet i politiku pa....kako ce bit sponzora kad smo medijski lose eksponirani

Link to comment
Share on other sites

I da oce koja tv potrudit se pa napravit prilog,al eto mediji prate samo nogomet i politiku pa....kako ce bit sponzora kad smo medijski lose eksponirani

 

Saprky, nu: http://www.youtube.com/user/DriftHR/videos

Tu je samo dio medijskih objava i najava.

Bili smo od HRT-a, NOVE, RTL-a, Radio kojekakvih, po webovima i u najavama i u reportima.

Prve 2 sezone posebno.

Da ne stavljam scanove iz novina i linkove s ortala

 

Ja tvrdim da je to kombinacija kobre u novčaniku/krize i nezanimljivosti široj javnosti (iz 100 mogućih razloga).

 

Ovaj zadnji event je svakako podbacio s posjećenošću zbohg toga što si naveo.

Link to comment
Share on other sites

Cesta zadar borik uz more.

 

Vjerojatno je dobra, ako preporučaš.

 

Dobit cete onda medijsku pozornost.

 

Možda lokalno 1 dan, kao i kada smo se vozili po Virovitici u sred grada.

 

Cak mozda i ozbilje vozace

 

LOL, kao da sjede u autu u garaži i čekaju ...

Treba imati auto/snage za driftati stazicu kao npr. Buzet, treba dugo grijati sjedalo da bi znao voziti.

Gomila ljudi nema muda biti loša na natjecanju, jer za razliku od štoperice kod nas se to drugačije i neposrednije vidi.

 

Eno, Ninja Begić je imao muda sjesti u Cicov auto i dati sve od sebe s ništa treninga i pripreme.

Kapa dolje.

Pitaj Zaxa đir, sigurno bi ti dao.

Link to comment
Share on other sites

Tocno to Tonino,ne podcjenjujem nikoga,ali recimo streatrace je puno jednostavniji za vozit i ima puun kufer ekipe sta ga vozi automatski je i vise posjetitelja al meni nikako nije atraktivniji...napominjem nije da podcjenjujem..

Dok recimo dat cu primjer na sebi,drift volim,nikad u zivotu nisam vozio zadnji pogon,jbg slozio auto i 2god se sramotio po eventovima,dok se nisam malo opustio/usemio i napokon prosli vikend neki rezultat....

Jbg al zato 2 god mi bilo neugodno

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...