Jump to content

"Mintex C-Tech" ili TAROX g88 ?


Recommended Posts

Iako ih nikad na autu nisam imao za Tarox diskove sam čuo samo pohvale,tako da sa njima sigurno nečeš pogriješiti,što se pločica tiče od ovih koje sam upotrebljavao moja preporuka ide za Ferodo TQ,za kočenje po mokrom ti je netko več napisao da su najbitniji faktor same gume,ono što još može pomoči kod kočenja po mokrom su zaštitni limovi oko diskova,al pretpostavljam da to na svom autu imaš več tvornički ugrađeno.

Link to comment
Share on other sites

ima limove , ali ima i zracni tunel za hladjenje,

th_DSC00386_r.jpg

promjera bar 15cm direktno sa prednjeg branika na diskove usmjeren, tako kada pada kisa ulazi podosta vode direkt na kocnice

i vj. zbog velike kolicine vode dosta slabo koci prvih dvije , tri sekunde kako sam napisao i stvarno mi to nije za zajebanciju :)

Nebih kukao bezveze da je to nije stvarno JAKO primjetno dok je kisa

Link to comment
Share on other sites

OEM BMW Motorsport disk za 330 modele, pošto su plivajući, Ferodo DS2500 naprijed, OEM pločice iza, svih 6 pletenih lajtunga(iza na mostu, do čeljusti p+z), Castrol SRF ulje za kočnice, i garantiram ti da je ovo best buy i da ces biti zadovoljan, cak i ako ces ici na stazu...

 

 

Lajtunge kupi u VEP Hidraulici, odlični su i nema smisla kupovati bilo kakve skuplje...

Link to comment
Share on other sites

hmmmm imam neku dobru ponudu za

Roeschdiskove uparene sa njihovim mixom "Kevlar, carbon,ceramic" plocicama.

 

kolko citam po internetu to je recimo neki TOP sto se moze nabaviti za "komercijalna vozila"??

 

Al mene zanima , tj. brine zagrijavanje takvih plocica, makar im na stranici pise :

"Roesch opted to distribute a totally new product: brake pads in "no compromise" carbon - which require no pre-heating"

 

Pa trazim misljenje, jer nemogu preko searcha naci bas nista vezano za tu firmu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...