Jump to content

Budget gume


Recommended Posts

Trebam 4 gume u 225-35-19 ali sam jako ogranicen novcima. Kum ih ima na RS4 i hvali ih, a radi se o Federal 595 SS, ali citam po netu oprecna misljenja. Jel tko jos probao navedene gume ili mozda ima neku drugu, bolju za preporucit.

Evo review-a Federala: http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Federal/SS595-SUPER-STEEL.htm

Cijena im je oko 800kn/kom

Edited by jucca
Link to comment
Share on other sites

Koliko para, toliko muzike.

 

Ja sam za 215/45/16 dao oko 1200kn/kom.

 

 

Ne očekuj puno jer sam čuo različita mišljenja.

 

ma znam, jebiga, ima par mjeseci sam dao 7000kn za gume pa su mi ih ukrali, jos moram i felge platit

najradje bi opet na Potenzu RE050 ali jednostavno nemam love :(

Upravo to, citam raznorazna misljenja, ovi i vozi na stazi i hvali ih na sva zvona,ovi drugi ih opet gadi, itd...

Link to comment
Share on other sites

uzmi radje priko kartice na rate kvalitetnu gumu,nego se zajebavat sa losijom gumom pogotovo sad zimi kad su kise i ta sranja,ja san kupia dvi fedral te 595 al san ih proda dalje,momak sta ih je stavia kaze da su na suvom dobre na kisi veoma lose. bolje platit kurvu nego likara kako se kaze

Link to comment
Share on other sites

uzmi radje priko kartice na rate kvalitetnu gumu,nego se zajebavat sa losijom gumom pogotovo sad zimi kad su kise i ta sranja,ja san kupia dvi fedral te 595 al san ih proda dalje,momak sta ih je stavia kaze da su na suvom dobre na kisi veoma lose. bolje platit kurvu nego likara kako se kaze

 

Imao sve 4, uzeo od člana Ico...po suhom su OK (auto 139ks), po mokrom kriminal.. michelinke koje su bile prva ugradnja, na 2 mm profila su bolje držale..

 

Prodao auto dalje, sa "novim" gumama...

 

p.s. naravno da sam novog vlasnika upozorio na "kvalitetu" guma..

Link to comment
Share on other sites

ja sam ih imao prije cca 10g., jos dok ih je dryden prodavao. uglavnom, prvih par mjeseci drzi ko blesava kasnije sve manje i manje. na kraju sam ih skinuo jer se jedna raspala prilikom udarca u rupu dubine 5-6 cm, sa cca 120km/h. raspala se u 3 djela, ljeva i desna bočnica i gaziste.... tak da IMHO dodaj jos koju kn i kupi nekaj drugo

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima :thumbsup:

Felge stigle, ovaj momak sto mi ih je poslao, zaboravio je reci da su na njima dvi nove potpuno nove Continental SportContact 5P, tako da treba jos samo dvi uzet, i to mi ulazi u budget, tako da zasadodustajem od ovih Federala.

Link to comment
Share on other sites

Da, Marine, jos mi je poslao Eibach opruge. Jedna felga mu je bila cikla malo, pa je to povario, moram provjerit opcenito u kakvom su stanju, montirat ih i vidit kako mu stoje. Nisam ih jos platio. Dipane su u mat sivu, pa se treba i to skinit i jos ih poredit, ali je dobra cijena pa cu vidit di sta kako.

Link to comment
Share on other sites

Trebam 4 gume u 225-35-19 ali sam jako ogranicen novcima. Kum ih ima na RS4 i hvali ih, a radi se o Federal 595 SS, ali citam po netu oprecna misljenja. Jel tko jos probao navedene gume ili mozda ima neku drugu, bolju za preporucit.

Evo review-a Federala: http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Federal/SS595-SUPER-STEEL.htm

Cijena im je oko 800kn/kom

Ja ti mogu ponuditi ovo u toj dimenziji za 950kn s popustom(inace je mpc 1135kn). A mislim da je guma 10 puta bolja od tog federala i duze traje.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Syron/Race-1-plus.htm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...