Jump to content

Formula 1 - gdje pratiti


2fast

Recommended Posts

Kreće nova sezona F1, čini mi se da bi moglo biti zanimljivo...

 

Pitanje, gdje pratiti F1, da li na nekom od kanala iz MAX TV paketa prenose F1 (Sportklub, Arenasport, Sport1...)?

Zbilja gotovo da i ne gledam TV kod kuće, ali razmišljam uzeti MAX TV da mogu pratiti F1 kak spada.

Ne sluša mi se Janeze...

Link to comment
Share on other sites

Ma to su govnari najveci, cuo sam i ja da ce biti ali zakljucan naravno. Ali sta ocekivati o tscuma kad jedini na svijetu imaju sk kanal na kojemu nema nikada ali nikada nista uzivo pa ni jebeni golf. Svi imaju barem sk1 ali seronjama je i to problem dati. Jedva cekam 7. Mjesec!

Link to comment
Share on other sites

I koliko bi cca trebala kostati ta utrka za pogledati ili je dovoljno uzet prosireni paket?

Istekli su mi svi ugovori na tcomu.

Zadovoljan sam sa kvalitetom usluge, ali ponuda bas nije povoljna, a ni ne daju neke poklone da te privuku, pa razmisljam da nakon oba mobitela sto smo preselili, preselim i ovo doma

Link to comment
Share on other sites

Moj savjet je da preko interneta nađeš stream od sky sportsa. Imaju ekskluzivna prava i nigdje nećeš vidjet sadržajnije intervjue,događanja prije utrke,poslije,a da ne pričam o samom prijenosu utrke i komentatorima. Naprosto fantastično!

 

+1, ili ak ti se neda jebat sa streamom alternativa ti je njemački RTL.

Link to comment
Share on other sites

MaxAutoMoto, nova 2 programa na max tv u satelitu.

besplatno gledanje do 30.04

 

Programi su: MaxGP i Kreator TV

 

Na MaxGP će se prenosit uz Formulu 1 (WRC, Formula 3, Formula S, Porsche Carrera Cup, Superstars Series, ADAC GT Masters, Ferrari Challenge, F1 Ferrari Previews, 24h NBR, FIA European Truck Grand Prix, Indy car highlight i Elite League Speedway. )

 

Oni koji imaju max tv to go sportski plus paket imat će ova dva programa u ovom paketu i nakon 30.04.

Link to comment
Share on other sites

Ugovorio danas...

 

 

po meni je oke ovaj max tv to go (25 kn, sport 50kn, sport plus 75kn) i preko kompa gledas. 75 kn mjesečno je sport plus i tu će biti prijenos, mobitel, tablet, komp... di god hoćeš gledaš..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...